[1/194] Kim będę w przyszłości?

Drukuj
Dodano: piątek, 01 marzec 2019

W siedzibie Starostwa Powiatowego odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie Powiatowego Urzędu Pracy w Ustrzykach Dolnych zatytułowanym: "Kim będę w przyszłości?".

Powiększ Powiększ

O swej pracy uczestnikom konkursu opowiadali przedstawiciele Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne, Bieszczadzkiego Parku Narodowego, Ratownictwa Medycznego, Państwowej Straży Pożarnej, Policji i Straży Granicznej.
Na konkurs wpłynęło 370 prac z 13 szkół z terenu powiatu bieszczadzkiego.

– Ja chciałbym być strażakiem, nie...policjantem, a może leśniczym... sam jeszcze nie wiem, na razie uczę się i chcę to robić jak najlepiej. Zawód wybiorę, jak będę kończył szkołę i wiem – dzisiaj się dowiedziałem, – że będę mógł liczyć na doradztwo wielu doświadczonych ludzi – mówił Damian, jeden z uczestników konkursu.

Powiększ Powiększ

Wyróżniono w poszczególnych kategoriach:
Klasy I-III najlepszą była Emilia Dacko, a wśród klas IV-VI MiaMajerczyk obydwie ze Szkoły Podstawowej nr 2 NSS w Ustrzykach Dolnych.
Klasy VI-VII i Gimnazjum – Natalia Januszczak ze Szkoły Podstawowej w Wojtkowej.
W kategorii Szkół ponadpodstawowych zwyciężyła Bożek Emila z Liceum Ogólnokształcącego im. J. Piłsudskiego w Ustrzykach Dolnych.
Jury wyróżniło łącznie 12 uczestników, których nagrodzono miejscami od I do III w czterech kategoriach, 24 uczestników nagrodzonych IV miejscami w czterech kategoriach. Wyróżnieniami nagrodzono 69 uczestników. Wszyscy otrzymali nagrody i dyplomy.
Nagrodę specjalną – kulig dla całej klasy – ufundowało Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne, a wylosowała i na kulig pojedzie klasa III Gimnazjum w Wojtkowej.

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców, uczestników i... organizatorów!

Udostępnij na Facebooku

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u