[10/167] Aktualności leskie

Drukuj
Dodano: niedziela, 14 luty 2016

Aktualności leskie
Grudzień 2015

- Tomograf komputerowy w naszym szpitalu stanowi już standardowe wyposażenie w diagnozowaniu naszych pacjentów oraz przywożonych tu do diagnozowania osób.

- Leski szpital dokonał zakupu karetki pogotowia marki Mercedes Benz wyposażony w sprzęt potrzebny do ratowania życia i transportu pacjentów. Koszt zakupu wyniósł ok. 0,5 mln zł. Do tej kwoty dołożył się powiat i pozostałe gminy.

- Na oddziale wewnętrznym leskiego szpitala, niektóre pielęgniarki podnoszą swoje kwalifikacje uzyskując stopień magistra, a następnie przechodzą do pracy w Sanoku bądź to szkoły pielęgniarskiej lub do innych instytucji medycznych.

- W ostatnich wyborach do Sejmu i Senatu żaden z tutejszych kandydatów nie został wybrany.

- Firma BOSZ z siedzibą w Lesku wydała piękne albumy Królewskich zamków tj. Wawelu, zamku Królewskiego w Warszawie, Łazienek i zamku w Wilanowie. Jeżeli do tego dodamy w ekspresowym tempie wybudowaną księgarnię BOSZ w Zagórzu, w której budynku mieści się kawiarenka i sklep „Piotruś Pan" to mamy obraz ruchliwego przedsiębiorcy pana Bogdana Szymanika dbającego o rozwój swojej firmy.

Jan Lewicki

Udostępnij na Facebooku

Facebook Likebox Slider



 Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl