[5/132] W spółdzielni mieszkaniowej Drzewiarza małe przemeblowanie

Drukuj
Dodano: niedziela, 22 lipiec 2012

Kilkudziesięciu członków spółdzielni mieszkaniowej Drzewiarz spotkało się na walnym zebraniu by wybrać nowe władze. Jak się okazało w większości przypadków dotychczasowi członkowie zarówno rady jak i zarządu zostali wybrani ponownie.

Świadczy to niewątpliwie o tym, że to co się działo w spółdzielni w ciągu ostatnich lat znalazło uznanie u jej członków. Skład poprzedniej rady przedstawiał się następująco- przewodniczący Wiesław Romowicz, jego zastępcą był Janusz Demusz, sekretarzem Małgorzata Jachym, członkami rady Ludmiła Długa i Bogusława Pal-Prorok. W 2011 roku z udziału w radzie zrezygnował jej przewodniczący Wiesław Romowicz, jego miejsce zajął Janusz Demusz, zaś jego zastępcą Ludmiła Długa.  W okresie kadencji rada zebrała się na 22 posiedzeniach. W trakcie tej kadencji w spółdzielni przeprowadzono też lustrację przez Małopolski Związek Rewizyjny Spółdzielni Mieszkaniowych z Tarnowa.

Powiększ

W radzie spółdzielni na najbliższą kadencję brakło miejsca dla pań Bogusławy Pal- Prorok i Małgorzaty Jachym nie wszedł w jej skład także Janusz Demusz. Przewodniczącym rady po rocznej przerwie został ponownie Wiesław Romowicz, jego zastępcą Julian Czarnecki który powrócił w skład rady, sekretarzem Ludmiła Długa, członkami rady Antoni Fudała i Józef Zaborniak. Nie zmienił się też skład zarządu spółdzielni. Funkcję prezesa pełnił będzie przez kolejną kadencję Jan Kniaziowski, sekretarza  i zarazem zastępcy prezesa Zofia Duńczewska, a członkiem zarządu będzie Wiesław Andruch.

Udostępnij na Facebooku

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u