[1/189] Młodzieżowi radni o sprawach młodych i nie tylko

Drukuj
Dodano: środa, 25 kwiecień 2018

Podczas sesji XI Młodzieżowej Rady Gminy, którą odbyliśmy 16 lutego dokonaliśmy podsumowania akcji „Szlachetna Paczka", wybraliśmy laureata tegorocznego tytułu „Bohater Młodzieży", a także dokonaliśmy wyboru nowego wice przewodniczącego MRG, którą została Edyta Hańczyk.

Powiększ

W Sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego odbyliśmy kolejną XI sesję Młodzieżowej Rady Gminy. W związku z tym, że Rafał Tomków zrezygnował z funkcji wice przewodniczącego zaszła konieczność wyboru nowego. Kandydatami na ta funkcję byli Marcel Markowicz, Ewelina Hańczyk oraz pisząca te słowa Natalia Pieczkowska. W głosowaniu tajnym koledzy powierzyli tą funkcję Edycie Hańczyk, która otrzymała 5 głosów, a my z Marcelem po 3.

Powiększ

Michał Szczęsny podsumował akcję „Szlachetna Paczka". Zebraliśmy 1,5 tys. zł za co kupiliśmy artykuły spożywcze i chemiczne, takie, które najbardziej potrzebne są w domu. Bardzo jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy nam pomagali, dawali produkty i pieniądze. Dzięki naszej akcji pomogliśmy rodzinie spędzić spokojnie święta.
Rozmawialiśmy z Burmistrzem Bartoszem Romowiczem o Stadionie Miejskim, który jak mówiliśmy nie był dawno modernizowany i jest nienowoczesny, a w szczególności stara żużlowa bieżnia zarasta trawa i nie stwarza warunków do dobrych treningów i zawodów. Burmistrz obiecał, że bieżnia będzie remontowana. Będąc przy głosie Burmistrz namawiał do głosowania w konkursie „Rodzice i Dzieci powietrze bez śmieci - Pomóżmy Polsce odetchnąć od smogu!", w którym to głosowaniu można wygrać plac zabaw. Postanowiliśmy włączyć się do tego głosowania i wśród kolegów w szkołach i w miejscach gdzie mieszkamy rozdawać linki do głosowania. Chcemy by się udało

Natalia Pieczkowska
Radna Młodzieżowej Rady Gminy Ustrzyki Dolne

Udostępnij na Facebooku

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u