[3/191] Hotele przyszłości w oczach najmłodszych

Drukuj
Dodano: niedziela, 19 sierpień 2018

Uczniowie Zespołu Szkół w Lutowiskach zdobyli wszystkie pierwsze miejsca w konkursie „Jestem gościem w Hotelu Marzeń..." organizowanym przez Bieszczadzki Zespół Szkół Zawodowych im. L. Wałęsy w Ustrzykach Dolnych.

Powiększ

Bieszczadzki Zespół Szkół Zawodowych w Ustrzykach Dolnych, 6 czerwca podsumował konkurs „Jestem gościem w Hotelu Marzeń...". W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z powiatu bieszczadzkiego i leskiego, a celem było przybliżenie im branży hotelarsko-turystycznej. Na konkurs wpłynęło 51 prac w trzech kategoriach: 28 prac plastycznych, 10 relacji i felietonów i 13 makiet hoteli i pensjonatów.

Powiększ

Jury pracujące w składzie: Dyrektor Bieszczadzkiego Zespołu Szkół Zawodowych – Paweł Germański, nauczyciele hotelarstwa w BZSZ – Alicja Ostrówka-Sadlik i Paweł Sykała wyróżniło prace w poszczególnych kategoriach. Najlepszymi we wszystkich kategoriach okazali się uczniowie z Zespołu Szkół w Lutowiskach: Wiktoria Wyskiel, Wiktoria Lelito i Zofia Osiecka, którzy zdobyli wszystkie pierwsze miejsca. – Jestem bardzo szczęśliwa, uczniowie naszej szkoły zajęli wszystkie pierwsze miejsca. Przygotowywali się do tego konkursu od wielu miesięcy. Serdecznie im gratuluję i cieszę się razem z nimi – mówiła po ogłoszeniu wyników Edyta Pereślucha, nauczyciel szkoły w Lutowiskach, a jednocześnie opiekun i doradca zwycięzców.

Powiększ

Bierzemy udział w wielu konkursach organizowanych nie tylko przez Bieszczadzki Zespół Szkół Zawodowych w Ustrzykach Dolnych, w których nasi uczniowie zajmują najwyższe lokaty. Świadczy to o wysokim poziomie naszych uczniów i dużym ich zaangażowaniu nie tylko w realizację programu nauczania naszej szkoły – dodała na zakończenie rozmowy Edyta Pereślucha.

Pozostałe miejsca zajęli:
Kategoria: praca plastyczna:
II miejsce – Amelia Szczepańska z Ropienki
III miejsce – Zuzanna Grabas – Szkoła Podstawowa nr 2 NSS w Ustrzykach Dolnych.
Kategoria: makieta
II miejsce – Mateusz Kapral z Lutowisk
III miejsce – Oliwia Wójcik z Ropienki
Kategoria: praca pisemna
II miejsce – Aneta Maczyszyn z Wojtkowej
III miejsce – Maja Turek z Uherzec Mineralnych.
Jury wyróżniło także prace:
Klemens Lenard – Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustrzykach Dolnych
Krzysztof Kmiecik – Szkoła Podstawowa nr 2 NSS w Ustrzykach Dolnych.
Kamil Krupa – Szkoła Podstawowa w Ustjanowej Górnej

Nagrodami za zdobycie pierwszych miejsc były vouchery na: jednodniowy pobyt w Hotelu Arłamów z licznymi atrakcjami oraz dwa bilety na do SPA i kręgielnię w Hotelu „Skalny" SPA „Bieszczady" w Polańczyku.
Pomysłodawcą i moderatorem konkursu była Agnieszka Wołoszczak.

Udostępnij na Facebooku

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u