[6/133] Kolejni gracze w ustrzyckim handlu

Drukuj
Dodano: poniedziałek, 10 wrzesień 2012

Jedne z najczęstszych słów jakie padają w Ustrzykach to słowo bieda, brak pieniędzy. Tymczasem jak pokazują statystyki - choćby urzędu skarbowego - wpływy z podatków są z roku na rok wyższe, a to oznacza jedno, zarabiamy średnio statystycznie coraz więcej.

Dowodem choćby to, że największa w Polsce sieć handlowa „Biedronka" uważa iż jej sklep w Ustrzykach to wyśmienity interes. Dlatego też niebawem w mieście ma powstać druga placówka Biedronki. Lokalizacją swojego marketu w Ustrzykach była też zainteresowana sieć Tesco i Lidl. Jak się jednak okazuje jak na razie jakikolwiek super –market na razie w mieście nie powstanie. Nie znaczy to jednak, że nikt nowy nie wkroczy na miejscowy rynek. Może nie będą to potężne markety ale mniejsze sieciowe sklepy. Jak doszły nas słuchy już niebawem będziemy mogli robić zakupy w sieci Centrum oraz Carrefour.

Powiększ

To zagrożenie dla dotychczasowych placówek handlowych w mieście. Będą musiały się mocno zmobilizować by sprostać konkurencji. Czy wiadomości jakie do nas dotarły są prawdziwe zobaczymy już niebawem. Obydwa sklepy powstać mają praktycznie w centrum miasta. Sklep sieci Centrum, która jakiś czas temu gościła już w Ustrzykach otworzy swoja placówkę 25 sierpnia w ustrzyckim rynku.

Udostępnij na Facebooku

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u