[8/135] Lesko / Policjanci znaleźli nastoletnie uciekinierki z domu

Drukuj
Dodano: wtorek, 30 październik 2012

Dzięki szybkiemu działaniu 20 września policjanci zlokalizowali i zatrzymali dwie 16-letnie dziewczynki, mieszkanki Szczecina. Rodzice zawiadomili wcześniej Policję o ich zaginięciu. Jak się okazało, nastoletnie szczecinianki uciekły z domu i przyjechały w Bieszczady.

O zaginięciu powiadomili Policję zaniepokojeni rodzice dziewcząt, które zbyt długo nie wracały do domu. Policjanci ustalili, że nastolatki podczas wakacyjnego pobytu w Bieszczadach zapoznały miejscowych chłopców, z którymi później utrzymywały kontakt. Gdy wpadł im do głowy pomysł samodzielnej wyprawy w Bieszczady, postanowiły go od razu zrealizować. Dzięki szybkiemu działaniu i współpracy dzielnicowego i policjantów wydziału kryminalnego zatrzymano dziewczynki, gdy dotarły do Leska.

Nastolatki trafiły do placówki opiekuńczo-wychowawczej w Rzeszowie, skąd mieli je odebrać powiadomieni o odnalezieniu dzieci rodzice. Niestety, sprawa ich bieszczadzkiej wędrówki na tym się nie zakończy, zostanie rozpatrzona przez sąd rodzinny, do którego trafi.

Udostępnij na Facebooku

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u