Żaneta Lenart - kandydatka do Rady Powiatu Bieszczadzkiego - okręg nr 3 - gminy Czarna i Lutowiska

Drukuj
Dodano: środa, 03 kwiecień 2024

Powiększ

Niektórzy z Państwa mogą mnie kojarzyć, ale z przyjemnością przedstawię się osobom, które chciałyby mnie bliżej poznać.
Nazywam się Żaneta Lenart i mieszkam od urodzenia w Czarnej Górnej z wyjątkiem czasu, kiedy wyjechałam na studia. Mam 23 lata. Studiowałam w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na kierunku Psychologia w zarządzaniu - specjalizacja psychologia konsumenta. Jestem również terapeutką ayurvedyjską oraz kosmetyczką. Moja praca wymaga na co dzień kontaktu z ludźmi, co sprawia mi ogromną radość.

Podczas studiów mieszkałam w mieście, ale zawsze tęskniłam za Bieszczadami. To tutaj czuję się naprawdę szczęśliwa i spełniona. Powrót do Bieszczad był dla mnie naturalnym wyborem. Chcę żyć w miejscu, które napaja mnie spokojem i pragnę czerpać inspirację z piękna tego regionu. Czuję pewnego rodzaju przynależność do tego miejsca.

Oczywiście, znam wiele problemów, z którymi borykają się w szczególności młodzi ludzie w naszym regionie. Często dotyczą one dostępu do edukacji, pracy i rozwoju osobistego. Jestem świadoma, że wiele osób ma trudności w znalezieniu pracy, szczególnie w sezonie zimowym, kiedy turystyka zwalnia. Ponadto, wiele młodych ludzi z Bieszczad ma trudności z dostępem do odpowiedniej infrastruktury, takiej jak transport publiczny czy centra kulturalne.

Powyższe problemy są również moim doświadczeniem, co pozwala mi lepiej zrozumieć potrzeby mieszkańców i reprezentować ich interesy. Chcę być głosem młodych ludzi i działać na rzecz rozwiązywania ich problemów.

Jak wspomniałam, mieszkam w Bieszczadach od urodzenia. Kocham góry, naturę i spokój, który tutaj panuje. Chcę uczynić Bieszczady jeszcze piękniejszym miejscem, dbając o nasze dziedzictwo kulturowe, przyrodnicze i turystyczne. Jestem przekonana, że moje zaangażowanie, determinacja i zamiłowanie do tego regionu pozwolą mi efektywnie reprezentować naszą społeczność. Jestem osobą pełną pasji i zaangażowania.
Moje doświadczenie w zarządzaniu i psychologii pozwala mi spojrzeć na problemy z różnych perspektyw i znaleźć kreatywne rozwiązania.

Chcę, aby Bieszczady były miejscem, w którym każdy ma szansę na sukces i spełnienie.
Wierzę w transparentność, uczciwość i otwartość w działaniu. Moje wartości są fundamentem kampanii i zobowiązuję się do pracy dla dobra naszej społeczności.

Moje serce należy do Bieszczad, to moje miejsce na ziemi. Chcę uczynić je jeszcze piękniejszym dla nas wszystkich. Dlatego postanowiłam kandydować do rady powiatu. Liczę na Wasze wsparcie!

Materiał KW Bieszczadzkie Stowarzyszenie Samorządowe

Udostępnij na Facebooku

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u