Materiały reporterskie

Reportaże dotyczące ważnych i głośnych wydarzeń dziejących się na naszym terenie.


[9/186] Śmieszne prowincjonalne polityczne przepychanki, zamiast realnej pomocy dla szpitala

Powiększ

Żenujące zachowanie burmistrza, który zamiast udzielić pomocy szpitalowi, urządził polityczny spektakl, który miał na celu krytykę starosty i mnie, jako dyrektora szpitala w dodatku opartą na celowym wprowadzaniu opinii publicznej w błąd. Trudno uwierzyć, że mając swojego członka zarządu powiatu bieszczadzkiego nie wiedział burmistrz, że po pieniądze z RPO nie mogliśmy się ubiegać ze względu na brak OIOM, że program restrukturyzacji jest już gotowy, a fakt, że wieloletni brak inwestycji w sprzęt medyczny powoduje dodatkowe kłopoty szpitala jest wszystkim w mieście powszechnie znany - mówi Ewa Sudoł dyrektor ustrzyckiego szpitala, po sesji Rady Miasta.

[9/186] Przerwany lot awionetki

Powiększ

W czwartek 14 września w lesie w paśmie Kamiennej Laworty w okolicach Łodyny znaleziony został rozbity mały samolot, który zawisł w koronach drzew na wysokości kilkunastu metrów. Awionetka nie posiadała znaków rozpoznawczych.

[9/186] Bieszczady niedostępne dla turystyki rowerowej

Sołtysi z wiosek położonych nad Jeziorem Myczkowieckim (Bóbrka – Henryk Barański, Myczkowce – Krystyna Mucha, Solina – Helena Szpila) w dniu 29 sierpnia br. wraz z zaproszonymi gośćmi wspólnie objechali drogi powiatowe prowadzące z Uherzec Mineralnych przez Myczkowce – Bóbrkę – Łobozew do Soliny Jaworu, aby ustalić zakres prac niezbędnych do zapewnienia bezpieczeństwa turystom na trasach komunikacyjnych drogowych i pieszych w Bieszczadzkim Centrum Nordic Walking.

[9/186] PKS Jarosław jeździ w Bieszczadach

Wywiad z prezesem PKS Jarosław - Ireneuszem Kochanowiczem

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2017 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u