Adam Chudzik - Usługi stolarskie

Materiały reporterskie

Reportaże dotyczące ważnych i głośnych wydarzeń dziejących się na naszym terenie.


[7/184] Zabawa w chmurach spalinowego smogu

Powiększ

Plac zabaw dla dzieci dawniej zwany ogródkiem jordanowskim przy ulicy 1-go Maja powstał na początku lat sześćdziesiątych. Pamiętam dobrze, bo mieszkałem tuż obok i ochoczo korzystałem z karuzeli i huśtawek. Już wtedy było to centrum miasta. W Ustrzykach w tamtym czasie zarejestrowanych było około pięćdziesięciu samochodów i to praktycznie w większości służbowych.

[7/184] Do wyborów gotowi? Start!

Powiększ

Wybory samorządowe za piętnaście miesięcy. Niby szmat czasu, a tak naprawdę już zaczęły się przedbiegi. Postaramy się w tym materiale przyjrzeć potencjalnym kandydatom w gminie Ustrzyki Dolne. Oczywiście sylwetki tutaj przedstawione to wynik naszego redakcyjnego śledztwa, głosy z partii i stowarzyszeń jakie do nas dotarły, sygnały o chęci startu od osób na razie stojących na uboczu. Słowem taka wakacyjna zabawa w typowanie.

[7/184] Wstrząśnięty nie zmieszany

Historia, którą chcemy zrelacjonować będzie dotyczyła relacji przełożony – podwładny i wydarzyła się w jednej z bieszczadzkich spółdzielni.
Jej początek można datować kilka miesięcy wcześniej. Wiktoria była w spółdzielni pracownikiem fizycznym – sprzątała posesje. Któregoś dnia podczas pracy zerwała mięśnie barku, krótko mówiąc uległa wypadkowi. Zaczęło się długotrwałe leczenie.

[7/184] Niby samo życie, a jednak...

Pogryzienia dzieci przez psy są nie tyle częste, co groźne. Dziecko nie jest duże, a do tego nie wie, jak postępować w przypadku ataku psa.
Okres wakacji na wsi to czas intensywnych prac polowych. Problemem rodziców jest zabezpieczenie opieki dla pozostających w domu dzieci. Niech się nam nie wydaje, że łączenie pracy i opieka mogą iść w parze. Dobrze jest, gdy w pobliżu są dziadkowie, którzy mogą zaopiekować się wnukami.

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2017 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u