Aktualności

Aktualności związane z najważniejszymi wydarzeniami w powiatach Bieszczadzkim i Leskim.


[4/181] Szczęśliwy miesiąc dla uczennic Zespołu Szkół Licealnych

Kwiecień był szczęśliwym miesiącem dla uczennic Zespołu Szkół Licealnych im. J. Piłsudskiego w Ustrzykach Dolnych, które w ogólnopolskich konkursach zdobyły bardzo wysokie wyróżnienia.

Powiększ

Zespół programistek zajął pierwsze miejsce w konkursie Facebooka, a Kinga Szczudlik została finalistką 41 Centralnej Olimpiady Artystycznej z Historii Sztuki.

[4/181] Żubry ponownie w Mucznem i okolicy

Powiększ

Na terenie górnego Sanu w Leśnictwie Sokoliki należącym do Nadleśnictwa Stuposiany 31 marca wypuszczono na wolność 10 żubrów, które na terenie Leśnictwa przechodziło kwarantannę, a których zadaniem jest utworzyć dzikie stado „Górny San II".

[4/181] „Razem” o komunikacji

W sobotę 1 kwietnia odbyło się kolejne już spotkanie Bieszczadzkich członków partii „Razem". Tematem przewodnim była sytuacja po likwidacji sieci połączeń autobusowych od 1 lipca przez „Arrivę" na terenie czterech powiatów południowo – wschodniej części Podkarpacia.

[4/181] Przetasownia w budżetach rady powiatu i miasta

Obradujące w marcu sesje rad: miejskiej i powiatowej rozpatrywały zmiany w budżetach samorządów, a także przyjęły uchwały dotyczące przystąpienia do konkursów o realizacje z projektów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

[4/181] W dniach od 7 do 9 kwietnia w Ustrzykach Dolnych odbyły się XXIII Spotkania Młodych Archidiecezji Przemyskiej

W długoletniej historii Spotkań młodzież w Ustrzykach Dolnych spotkała się po raz pierwszy. Młodzi spotykali się na koncertach w „parku pod dębami", gdzie odbywały się koncerty zespołów: WSD z Przemyśla „SPES" i „Siewców Lednicy".

[4/181] Powiat BIESZCZADZKI - Nr 3/2017

Starostwo Powiatowe w Ustrzykach Dolnych
przygotowało niezależną wkładkę informacyjną.

Zapraszamy do lektury!

[4/181] Obchody rocznicy Porozumień Ustrzycko – Rzeszowskich

Członkowie Stronnictwa Ludowego „Ojcowizna" zorganizowali w Ustrzykach Dolnych obchody XXXVI rocznicy Porozumień Ustrzycko – Rzeszowskich. Podczas uroczystości uczestnicy strajków ustrzyckich, a później ustrzycko – rzeszowskich wspominali tamten czas, a także wysłuchali referatów programowych.

[4/181] I Jarmark Wielkanocny

W zorganizowanym w niedzielę 9 kwietnia przez Bieszczadzkie Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych I Jarmarku Wielkanocnym swe prace wystawiało blisko 30 twórców.

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2017 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u