Aktualności

Aktualności związane z najważniejszymi wydarzeniami w powiatach Bieszczadzkim i Leskim.


[3/191] Spotkanie sąsiadów w Michniowcu

W niedzielę 10 czerwca odbyło się kolejne spotkanie przygraniczne sąsiadów z Michniowca i Łopuszanki na Ukrainie. W spotkaniu wzięło udział blisko 100 gości z Ukrainy, a jego myślą przewodnią jest promocja budowy przejścia granicznego łączącego te dwie miejscowości.

Powiększ

[3/191] Dom dla potrzebujących - Jubileusz 30-tej rocznicy powstania

Dom Pomocy Społecznej w Moczarach 14 czerwca świętował Jubileusz 30-tej rocznicy powstania

Powiększ

W uroczystościach oprócz podopiecznych wzięli udział uczestnicy i opiekunowie DPS-ów z całej Polski, którzy współpracują z jubilatem i razem od lat działają na rzecz osób z różnych przyczyn wykluczonych ze społeczeństwa i niepełnosprawnych, a także przedstawiciele ośrodków z terenu powiatu bieszczadzkiego i województwa.

[3/191] Piechotą z Koszalina w Bieszczady

Józef Szczeblewski pokonał ponad 840 km z Koszalina do Ustrzyk Dolnych. W sobotę 19 maja 2018 r. około godziny 10-tej na ustrzyckim rynku super maratończyka witali Przewodniczący Rady Powiatu Bieszczadzkiego Ryszard Urban i Starosta Bieszczadzki Marek Andruch.

[3/191] Komputery dla szkoły w Polanie

W kwietniu br. w Publicznej Salezjańskiej Szkole Podstawowej w Polanie gościli Starosta Bieszczadzki Marek Andruch i Wiceprezes Zarządu „Exatel" S.A. z Warszawy Rafał Magryś, który jest polskim operatorem telekomunikacyjnym i dostawcą usług cyberbezpieczeństwa. Rafał Magryś przekazał szkole dar w postaci 10 laptopów.

[3/191] Absolutorium dla Zarządu Powiatu Bieszczadzkiego

Wysłuchanie informacji o realizacji budżetu za 2017 r. i udzielenie absolutorium zarządowi powiatu, a także wysłuchanie sprawozdań z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ustrzykach Dolnych i realizacji Programu Współpracy Powiatu Bieszczadzkiego z Organizacjami Pozarządowymi to główne tematy pracy radnych Rady Powiatu Bieszczadzkiego na sesji w dniu 7 czerwca 2018 r.

[3/191] Otwarto Bieszczadzkie Centrum Wspierania Rodziny

W kwietniu w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie otwarto Bieszczadzkie Centrum Wspierania Rodziny wraz ze Świetlicą Opiekuńczą „Pełna Chata". Pierwszą zorganizowaną imprezą był „Dzień dziecka", organizowany pod hasłem „Kiedy śmieje się dziecko, Śmieje się cały Świat".

[3/191] Hotele przyszłości w oczach najmłodszych

Uczniowie Zespołu Szkół w Lutowiskach zdobyli wszystkie pierwsze miejsca w konkursie „Jestem gościem w Hotelu Marzeń..." organizowanym przez Bieszczadzki Zespół Szkół Zawodowych im. L. Wałęsy w Ustrzykach Dolnych.

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u