Adam Chudzik - Usługi stolarskie

Aktualności

Aktualności związane z najważniejszymi wydarzeniami w powiatach Bieszczadzkim i Leskim.


[5/182] „Chatka wariatka” w Uhercach

Powiększ

W Uhercach otwarto nową atrakcję turystyczną. Obok stacji Bieszczadzkich Drezyn Rowerowych na linii 108 przy stacji Uherce Mineralne na skrzyżowaniu dróg w kierunku Soliny i Olszanicy Paweł Ustjanowski wybudował dom, który nazwał „Chatka wariatka".

[5/182] Wyjaśnienia prezesa BARR Adama Halwy nie przekonały radnych, głosowali za ponowną kontrolą Agencji

Radni wysłuchali informacji prezesa Zarządu Bieszczadzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego sp. z o. o. w Ustrzykach Dolnych dotyczącej jej bieżącej działalności. Kwestie Agencji zdominowały obrady sesji.

Powiększ

[5/182] Powiat BIESZCZADZKI - Nr 4/2017

[5/182] Ustrzyki lepsze od reprezentacji aktorów

Powiększ

Z okazji Dni Ustrzyk Dolnych rozegrano kolejny już mecz amatorskich reprezentacji Artystów Scen Polskich i Ustrzyk Dolnych. Gospodarze okazali się „niegościnni" i wygrali 6:3.

[5/182] Praca w straży to nie zawód, a służba

W maju każdego roku obchodzone jest święto św. Floriana, patrona wszystkich strażaków. Uroczyste apele odbyły się w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ustrzykach Dolnych i w OSP Lutowiska. Obydwa te apele złączyła wspólna rocznica: 65 lat powstania. Ten dzień jest obchodzony przez prawie 30 tysięcy strażaków zawodowych oraz około 700 tysięcy służących w ochotniczych formacjach straży pożarnej w całej Polsce.

[5/182] Posprzątali Strwiąż! Na jak długo…?

Kilka kilkunastoosobowych grup mieszkańców miasta i gminy odpowiedziało na apel Burmistrza Ustrzyk Dolnych i Bieszczadzkiego Centrum Turystyki i Promocji i w sobotę 20 maja sprzątali Strwiąż.

[5/182] Piłkarski pojedynek Polsko-Ukraiński

W sobotnie popołudnie 20 maja na orliku obok Zespołu Szkół Publicznych nr 1 spotkali się ustrzyccy piłkarze z oldboyami ze Starego Sambora na Ukrainie.

[5/182] Można było polatać wirtualnie szybowcem- piknik naukowy w ZSP Nr 1

Parkiet hali sportowej Zespołu Szkół Publicznych nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Ustrzykach Dolnych w sobotnie południe zamienił się w ... naukowe strefy. Wszyscy mogli znaleźć coś dla siebie.

[5/182] Sprzątanie wokół cerkwi w Liskowatem

W sobotę 13 maja porządkowano w otoczeniu XIX wiecznej drewnianej cerkwi w Liskowatym. W tym roku w akcji wzięło udział blisko 50 osób.

[5/182] Złote gody 34 par małżeńskich

W sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w dniu 25 maja odbyła się uroczystość wręczenia Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę.

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2017 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u