Sport i turystyka

Relacje, wyniki, zdjęcia z różnego rodzaju zawodów sportowych.


[3/191] Nasi najlepsi w Polańczyku

Zawodnicy MKS „Halicz" i Bieszczadzkiego Klubu Nordic Walking z Ustrzyk Dolnych dominowali w Pucharze Polski NW i w Bieszczadzki Bieg po Zdrowie pod hasłem „Zabiegaj po zdrowie" rozegranych w Polańczyku.

[3/191] „Orliki” w Gminie Olszanica

W Gminie Olszanica przy szkołach w Uhercach Mineralnych i Olszanicy oddano do użytku wielofunkcyjne boiska sportowe.
W szkołach podstawowych w Uhercach Mineralnych i Olszanicy oddano do użytku dwa nowoczesne boiska wielofunkcyjne. Inwestycje kosztowały ponad 1,2 mln zł i w połowie zostały sfinansowane ze środków Ministra Sportu i Turystyki. Dzięki tym boiskom młodzi szczypiorniści, koszykarze czy piłkarze będą mieli możliwość trenować na nowoczesnych boiskach. Poprawią się również warunki prowadzenia zajęć wychowania fizycznego w szkołach.

[3/191] Wycieczka naukowo – dydaktyczna do Krakowa i Oświęcimia

W dniach 16-19 kwietnia 2018 r. uczniowie klas pierwszych i drugich ustrzyckiego Liceum Ogólnokształcącego im. J. Piłsudskiego uczestniczyli w wycieczce do Krakowa i Oświęcimia, która była współorganizowana przez Zakład Nauk Pomocniczych Historii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

[3/191] Sport, turystyka i kultura- kołem napędowym rozwoju powiatu bieszczadzkiego

Starostwo Powiatu Bieszczadzkiego planuje realizację w Ustrzykach Dolnych dwóch dużych inwestycji. Pierwszą jest lokowanie Ośrodka Przygotowań Olimpijskich, a programowa wartość tej inwestycji to ponad 200 mln. zł. Druga to realizacja Transgranicznego Centrum Dziedzictwa Kulturowego finansowanego w ramach programu Polska – Słowacja. Starostwo uzyskało ponad 1 mln. euro dotacji na wdrożenie tego projektu. Całkowita wartość inwestycji przekroczy 10 mln. zł.

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u