Archiwum

Archiwalne numery "Naszych Połonin".

Wybierz z rozwijanej listy archiwalny numer:

Numery od 1/42 do 2/129 dostępne są tutaj.


26 Finał WOŚP - 14.01.2018 - Rynek, Ustrzyki Dolne

Powiększ

[10/187] Legia zwycięzcą Turnieju „Arłamów Cup 2017”

W dniach 6-7 listopada w Arłamowie rozegrany został Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Młodzieżowych U-15 „Arłamów Cup 2017", w którym zwyciężyła Legia Warszawa.

[10/187] Biegali i chodzili „Śladem Bieszczadzkiej Tarniny”

Ustrzyccy biegacze z MKS „Halicz" i chodziarze z Bieszczadzkiego Klubu Nordic Walking- Ustrzyki Dolne zdominowali II Bieg Ekologiczny i Marsz Nordic Walking pod hasłem „Śladem Bieszczadzkiej Tarniny", który odbył się 14 października w Dźwiniaczu Dolnym koło Ustrzyk Dolnych.

[10/187] Szkoła w Ustjanowej Górnej otrzymała sztandar

Powiększ

Z okazji 45-lecia działalności w dniu 17 października Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Ustjanowej Górnej otrzymała sztandar.

[10/187] Sportowcy uczcili Święto Niepodległości

Tradycją stało się już rokroczne organizowanie turniejów sportowych z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Tradycyjnie odbyły się turnieje: w szachach aktywnych i piłki siatkowej. Prezentujemy relacje i wyniki sportowych zmagań.

[10/187] Ogród żywych płotów w Smolniku – otwarty!

Bezchmurne, błękitne, bieszczadzkie niebo, bajecznie kolorowe lasy dookoła – to sceneria, w której 19 października otwarto kolejną inicjatywę składającą się na projekt pt. Ekomuzea Karpackie – Partnerstwo dla Ekorozwoju finansowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i realizowany przez Fundację Bieszczadzką oraz w tym przypadku grupę społeczną pod dowództwem Piotra Sury.

[10/187] Forum Organizacji Pozarządowych w Ustrzykach Dolnych

Podczas II Bieszczadzkiego Forum Organizacji Pozarządowych w Ustrzykach Dolnych uczestnicy wzięli udział w warsztatach tematycznych, a także wysłuchali wykładu i dyskusji o problemach wolontariatu i działalności organizacji pozarządowych.

[10/187] Szukając rozgłosu i poklasku

Pod koniec października w Ustrzykach Dolnych odbyła się impreza, jakiej jeszcze dotychczas w naszym mieście nie było – I Bieszczadzkie Forum Gospodarcze, które miało promować działalność gospodarczą firm działających w Bieszczadach.

[10/187] Szpital w Lesku będzie rozbudowany

W dniu 31 października w siedzibie Starostwa Leskiego podpisana została umowa o realizację: „Rozbudowy i przebudowy budynku Szpitala Powiatowego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Lesku wraz z niezbędna infrastrukturą techniczną".

[10/187] Rozmowa z Teresą Pamułą

Rozmowa z Teresą Pamułą, dyrektorem Podkarpackiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Rzeszowie.

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u