Na ucho

To o czym mówią wszyscy, a co do tej pory nie zostało zweryfikowane i opisane.


[4/192] Kuriozum matematyczne

Na swym profilu Facebook burmistrz Ustrzyk Dolnych informuje – cytat zgodny ze stroną FB:
Złe informacje w sprawie przebudowy bieżni lekkoatletycznej wraz z odwodnieniem na Stadionie Miejskim w Ustrzykach Dolnych. Na wykonanie prac gmina Ustrzyki Dolne chciała przeznaczyć 600 tysięcy złotych środków własnych oraz 600 tysięcy złotych dotacji do pozyskania z Ministerstwa Sportu i Turystyki, co łącznie daje kwotę 1,2 miliona złotych. Niestety, w przetargu najniższa zaoferowana cena za realizację zadania to prawie 1,9 miliona złotych. W związku z tym jesteśmy zmuszeni ogłosić nowy przetarg na to zadanie.
Dodatkowo początkiem sierpnia Gmina Ustrzyki Dolne złożyła w Ministerstwie Sportu i Turystyki wniosek do Programu rozwoju infrastruktury lekkoatletycznej na dofinansowanie zadania przebudowy bieżni na lata 2018-2019. Z niecierpliwością będziemy oczekiwać wyników tego naboru." (koniec cytatu)

[4/192] Dziennikarska prowokacja

Obrady sesji relacjonuję od kilku lat. Zaobserwowaliśmy, że w czasie, gdy trwa dyskusja, a burmistrz Bartosz Romowicz nie zabiera głosu, to wtedy robi coś w swym telefonie. Sprawdzając jego stronę Facebooka, z czasu wstawianych tam postów wynikało, że czynił on to w podczas trwania obrad sesji. Postanowiliśmy to zweryfikować.

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u