[Nr 3/130] Lesko / Włamał się do komórki sąsiada

Drukuj
Dodano: piątek, 20 kwiecień 2012

Krótko cieszył się swoim łupem mieszkaniec Leska, który w nocy z piątku na sobotę pod koniec marca włamał się do pomieszczenia gospodarczego swojego sąsiada i ukradł stamtąd wino, zgrzewkę piw i dwa wędziska. W sobotę, gdy odsypiał nocną wyprawę został zatrzymany przez policjantów. Pod jego łóżkiem znaleziono część skradzionych rzeczy.

W sobotni poranek o pomoc Policji poprosił mieszkaniec ulicy Stawowej w Lesku, który zauważył włamanie do swojego pomieszczenia gospodarczego. Sprawca, który do środka dostał się przez wybite przez siebie okno, ukradł zgrzewkę litrowych piw, 2 wina, z których jedno stłukł na miejscu kradzieży i dwa niekompletne wędziska. Nie zauważył też, że gdy kradł, zgubił swoją czapkę.

Policja
Zaledwie kilku godzin potrzebowali policjanci by ustalić, kto był włamywaczem. 28-letni mieszkaniec Leska został zatrzymany, gdy nietrzeźwy odsypiał łupieżczą wyprawę. Pod jego łóżkiem znajdowała się zgrzewka skradzionych piw. Mężczyzna usłyszał już zarzut dokonania kradzieży z włamaniem, za co grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Udostępnij na Facebooku

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u