[Nr 3/130] Sprawca kolizji uciekł z miejsca zdarzenia

Drukuj
Dodano: sobota, 21 kwiecień 2012

3 kwietnia po południu w Ustjanowej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, prawdopodobnie nadmierna prędkość była przyczyną kolizji. Kierujący audi oddalił się z miejsca zdarzenia, policjanci ustalili jego tożsamość. Dzień później zgłosił się do tut. Komedy.

Policja

W Ustjanowej Górnej na drodze krajowej nr 84 doszło do zdarzenia drogowego, w którym kierujący audi jadąc od strony Ustrzyk Dolnych wyjeżdżając z zakrętu stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego wjechał do rowu uderzając w przepust, po czym auto zostało wyrzucone w górę i dachowało. Z pojazdu wysiadł mężczyzna, który oddalił się z miejsca zdarzenia jeszcze przed przyjazdem służb ratowniczych. Policjanci ustalili świadków tego zdarzenia i przeprowadzili poszukiwania za kierującym audi, niestety nie odnaleziono mężczyzny.

Na drugi dzień rano 19 latek mieszkaniec gm. Ustrzyki Dolne zgłosił się do Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych przyznał się do tego, że to on jechał audi i doprowadził do kolizji ponieważ jechał za szybko. Oddalił się z miejsca kolizji ponieważ był w szoku. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowcy był trzeźwy.

Funkcjonariusze KPP Ustrzyki Dolne wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Udostępnij na Facebooku

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u