[Nr 4/131] Internetowa rewolucja w Naszych Połoninach

Drukuj
Dodano: środa, 06 czerwiec 2012

Przepraszamy naszych internetowych czytelników za utrudnienia jakie napotkali z końcem kwietnia szukając naszych internetowych stron. Przez kilka dni wiało tam pustką, mówiąc ściślej zawiesiliśmy planszę informującą, że z dniem 1 maja ruszy nasza nowa strona.

Na jej opracowanie poświęciliśmy sporo czasu, kosztem wydań papierowych. No cóż 200 czytelników internetowych dziennie zobowiązuje, a stare strony choć całkiem niezłe zaczęły troszkę trącić myszką.

Głównym celem zmian jest uatrakcyjnienie informacyjne, fotograficzne, filmowe, a najbardziej zależy nam na maksymalnym aktualizowaniu informacji o wydarzeniach z Bieszczad i od najbliższych nam sąsiadów. Mówiąc krótko strona internetowa będzie uaktualniana praktycznie codziennie, oczywiście jeśli tylko coś ważnego się zdarzy. Rzecz druga, to wciągnięcie do redagowania Połonin wszystkich czytelników. Logowanie się będzie bardzo proste, a po wpisaniu tekstu, czy też wysłaniu zdjęcia ukaże się ono praktycznie natychmiast. Powinno to spowodować to iż Połoniny jeszcze bardziej zwiększą liczbę osób odwiedzających strony internetowe gazety. Nie ukrywamy, że w ten sposób chcemy też zwiększyć ilość reklam po bardzo atrakcyjnych cenach, szczególnie tych łączonych z wydaniem papierowym. Zamiarem naszym jest też to by wizyta na internetowych stronach stanowiła swoiste kompendium wiedzy o Bieszczadach, o tym co się tutaj dzieje, co warto zwiedzić, na jaką imprezę się wybrać, jak i gdzie załatwić niektóre sprawy, w jakich godzinach pracują urzędy i instytucje. Naszym zamiarem jest by Połoniny stały się swoistym niezbędnikiem dla każdego mieszkańca Bieszczad, ale i też dla osób które mają zamiar tutaj przyjechać. Oczywiście nie stanie się tak od razu. Na zgromadzenie tych wszystkich informacji potrzeba czasu, cierpliwości, no i pieniędzy. Jednak już od razu będzie możliwość prześledzenia bazy noclegowej i gastronomicznej Bieszczad, uzyskania informacji o której godzinie wyjeżdża interesujący nas autobus, które apteki pełnią w danym dniu dyżur, jakie imprezy kulturalne i sportowe czekają nas w najbliższym czasie. Niebawem dojdą informacje związane z godzinami otwarcia urzędów, instytucji, placówek muzealnych, kulturalnych. Ruszą informacje związane z medycyną.

Warto wspomnieć o galerii fotograficznej, która już w starej formie cieszyła się dużym powodzeniem, a po zmianach powinna być jeszcze częściej odwiedzana. Pozostaje na stronach forum dyskusyjne, choć też zmienimy co nieco by nie zniechęcać tych, dla których zawile logowanie jest sprawą odstraszająca.

Myślimy też o prenumeracie wydania internetowego Naszych Połonin. Do tej pory całe wydanie papierowe zawieszaliśmy w Internecie dwa- trzy tygodnie po ukazaniu się gazety w kioskach. Teraz za znacznie mniejsze pieniądze, bez względu na miejsce zamieszkania można by było mieć gazetę w domu w tym samym czasie co w kioskach. Ale o tym i o zasadach umieszczania ogłoszeń piszemy na innych stronach Połonin.

Redakcja

Udostępnij na Facebooku

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u