[Nr 4/131] Wypadek z udziałem forda i skutera

Drukuj
Dodano: środa, 06 czerwiec 2012

Ford i skuter uczestniczyły w niedzielę w wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 84 w Ustrzykach Dolnych. Droga przez około dwie godziny była zamknięta. Policjanci zorganizowali objazdy. Do szpitala trafili zarówno motorowerzysta, jak i kierująca fordem.

Powiększ

13 maja przed południem na drodze krajowej nr 84 w Ustrzykach Dolnych na  ul. 1-go Maja doszło do wypadku drogowego, w którym uczestniczył ford fiesta i motorower. Na miejscu policjanci zabezpieczyli ślady pomocne w wyjaśnieniu okoliczności i przyczyn zdarzenia. Przez blisko dwie godziny droga na tym odcinku była zamknięta. Policjanci zorganizowali objazdy ulicami Wiejska i Przemysłową.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący skuterem, 82-letni mieszkaniec Ustrzyk Dolnych włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej, nie zachował należytej ostrożności doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym fordem fiestą.

W wyniku zderzenia kierujący pojazdami doznali obrażeń i zostali przewiezieni do szpitala, gdzie pozostali na dalszym leczeniu.

Badania uczestniczących w wypadku kierowców nie wykazały alkoholu w wydychanym przez nich powietrzu.

Udostępnij na Facebooku

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u