[11/188] Współpraca z „Grupą Eurocash” – nowa perspektywa kształcenia zawodowego w BZSZ

Drukuj
Dodano: niedziela, 14 styczeń 2018

Bieszczadzki Zespół Szkół Zawodowych pozyskał nowego partnera wspierającego kształcenie zawodowe jest nim „Grupa Eurocash", a w szczególności wspierająca rozwój przedsiębiorczości Akademia Umiejętności Eurocash.

Powiększ

W ramach wspólnych inicjatyw i wyposażania młodzieży w specjalistyczną wiedzę oraz doświadczenie w zakresie marketingu, dystrybucji i logistyki, nasi partnerzy umożliwili uczniom klasy I i II technikum logistycznego poznanie struktury działania dużego magazynu. Logistycy odbyli 23 listopada 2017 roku wycieczkę zawodoznawczą do Krosna, gdzie znajduje się magazyn Eurocash, odpowiedzialny za hurtową dystrybucję produktów szybko zbywalnych. To tu zaopatrują się takie sieci sklepów jak: „Delikatesy Centrum", „ABC", „Groszek" i „Lewiatan".

Powiększ Powiększ

Podczas zwiedzania obiektu uczniowie mieli okazję zapoznać się z obszarem magazynu, który jest ciągle rozbudowywany, jego poszczególnymi sektorami, asortymentem oraz funkcjami wszystkich stref. Przyszli logistycy byli obecni przy procedurze przyjęcia towarów, składowania, kompletacji oraz wydawania. Duże wrażenie na uczniach zrobiło nowoczesne wyposażenie magazynu oraz przebieg procesu kompletacji zamówienia.
Praktyczny obraz funkcjonowania magazynu, różnorodność formatów dystrybucji oraz efektywność pracy zespołowej przybliżyła uczniom prezentacja multimedialna przedstawioną przez przedstawicielkę Akademii Umiejętności Eurocash.
Wizyta w magazynie była dla młodzieży doskonałą okazją do przełożenia zdobytej w szkole wiedzy teoretycznej na doświadczenia praktyczne.

BZSZ

 

Udostępnij na Facebooku

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u