[11/188] Kolejne etapy realizacji projektu „Otwarta Firma” w BZSZ

Drukuj
Dodano: niedziela, 14 styczeń 2018

Uczniowie Bieszczadzkiego Zespołu Szkół Zawodowych w Ustrzykach Dolnych, przy wsparciu nauczycieli przedmiotów ekonomicznych – Joanny Czai i Anety Zdziebko, podejmują kolejne działania w ramach realizowanego przez szkołę projektu „Otwarta Firma. Biznes przy tablicy".

Powiększ Powiększ

Tym razem tematem działania były sposoby budowania strategii marketingowej oraz stosowanie przez przedsiębiorstwo w praktyce różnych narzędzi marketingowych, takich jak: różnicowanie przez firmę oferty, prowadzenie polityki cenowej, wdrażanie technik i form promocji, rozpoznawanie i wykorzystywanie przez firmę dostępnych kanałów dystrybucji i technik sprzedaży.

Powiększ Powiększ

Na zaproszenie młodzieży odpowiedziała Dorota Łukaszyk – dyrektor ds. administracji Telewizji Kablowej Bieszczady sp. z o.o., Członek Rady Nadzorczej Transmitel sp. z o.o., która swoim doświadczeniem, wiedzą z zakresu przedsiębiorczości oraz merytorycznym ujęciem strategii biznesu, zechciała podzielić się z uczniami BZSZ, w trakcie spotkania 30 listopada 2017 r.
Młodzi ludzie pogłębili wiedzę z zakresu marketingu w obszarze działania przedsiębiorstwa, zagrożeń i możliwości realizacji przedsięwzięcia o charakterze ekonomicznym oraz form inwestowania kapitału, jak i dostrzegania zróżnicowania stopnia ryzyka w zależności od rodzaju inwestycji. Uczniowie technikum dowiedzieli się ponadto jak podnosić i dostosowywać swoje kwalifikacje zawodowe, by osiągnąć sukces zawodowy.
Kolejnym z podjętych działań było spotkanie uczniów z pracownikami Banku Pekao S.A I Oddziału w Ustrzykach Dolnych. Uczestnicy prelekcji mogli zapoznać się z najważniejszymi produktami bankowymi, zarówno z perspektywy biznesu, jak i klienta indywidualnego.
Duże zainteresowanie młodzieży wzbudziły tematy dotyczące aktywności młodych przedsiębiorców w świecie biznesu. Specjaliści ds. finansów i bankowości dzielili się z uczniami wiedzą i doświadczeniem w obszarach tematycznych: "Jak otworzyć własny biznes?", "Klasyczne i przełomowe rozwiązania Banku Pekao S.A dla biznesu" oraz "System bankowy".
Bezpośredni kontakt z pracownikami instytucji o wysokiej renomie na rynku finansów i bankowości, otworzył panel do dyskusji o roli młodych ludzi w życiu gospodarczym. Dodatkowo uczniowie poszerzyli swoja wiedzę na temat płatności mobilnych oraz ubezpieczeń.

BZSZ

Udostępnij na Facebooku

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u