[5/193] Wyniki egzaminu maturalnego w Liceum Ogólnokształcącym w 2018 roku

Drukuj
Dodano: wtorek, 18 grudzień 2018

Wyniki egzaminu maturalnego w 2018 r. w ustrzyckim Liceum Ogólnokształcącym są wyjątkowo pomyślne. W sesji majowej do egzaminu przystąpiło 60 absolwentów szkoły i wszyscy zdali egzamin w pierwszym terminie. Ostatni wynik 100 procent zdawalności szkoła uzyskała w 2007 roku, przy bardziej liberalnych zasadach zdawalności.

Powiększ Powiększ

W tym roku po dwóch sesjach egzaminacyjnych średni wynik w Liceum Ogólnokształcącym w naszym województwie wynosi 92 proc., a w kraju 90proc. Ponadto warto zaznaczyć, że z wielu przedmiotów wyniki kształtują się powyżej średniej w województwie czy kraju np.: język polski –zakres rozszerzony, język angielski zakres podstawowy i rozszerzony, matematyka – zakres podstawowy, historia, biologia, geografia. Odnotowaliśmy wysokie indywidualne wyniki uczniowskie,np. 5-ciu licealistów uzyskało 100 proc. wyniki z języka angielskiego, a 19 absolwentów otrzymało wyniki od 90 proc. wzwyż, z matematyki 13 licealistów otrzymało wyniki od 90 proc. wzwyż. Wielu abiturientów uzyskało również 100 proc. z poszczególnych przedmiotów.
Wysokie wyniki z egzaminu maturalnego są możliwe tylko dzięki ofiarnej pracy nauczycieli, organizacji zajęć przygotowujących do matury i wielu diagnoz oraz próbnych egzaminów w roku szkolnym.

Udostępnij na Facebooku

Komentarze  

#1 Jerzy 2018-12-19 14:11
Ofiarna praca jest konieczna gdy SZEF JEST OFIARĄ.
Cytuj

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u