[2/151] Kiedy to się skończy?

Drukuj
Dodano: sobota, 12 kwiecień 2014

Piszę w imieniu nielicznych mieszkańców Skorodnego. Pisze choć nie mam pewności, że to wydrukujecie. Ale mamy już dość. Droga przez Skorodne w kierunku Lutowiska to coś potwornego. Małysz pojechał na rajd Dakar, bo tam wertepy, piaski, kamienie. Na Skorodnem jest jeszcze gorzej. To tutaj trzeba przenieść ten rajd.

Pan starosta w poprzednich Połoninach dziękował nadleśnictwu w Lutowiskach za pomoc finansową w remoncie dróg. A kto te drogi niszczy jak nie ludzie wywożący drzewo. Przecież nie robimy tego my jadąc samochodem osobowym do pracy czy w innej sprawie do Lutowisk. Nadleśnictwo nie tylko powinno się dokładać, ale powinno w całości pokryć koszty zniszczeń. Na dodatek drzewo składają już praktycznie na drodze, tak że ciężko przejechać.

Bieszczady żyją z turystyki. Droga z Lutowisk przez Skorodne to największy skrót w drodze z gór nad zalew soliński. Powinna być oczkiem w głowie władz powiatowych, a nie jest. Pewnie dlatego, że w Skorodnem tak mało nas mieszka więc nikt się z nami nie liczy.

Pan Stebnicki też ponosi jakąś odpowiedzialność za ten stan bo jest radnym powiatu. Nic w tej sprawie nie robią też radni z gór. Może trzeba ich w wyborach tegorocznych wymienić. Bo droga jest w tak fatalnym stanie już od lat.

W imieniu mieszkańców Skorodnego, ale też Lutowisk
Czytelniczka Połonin

Udostępnij na Facebooku

Komentarze  

#1 Kuba 2015-09-09 22:21
Jechałem tą drogą dziś, 9 września 2015. Ot, turysta ciekaw nowych tras, postanowiłem pojechać nową, nieznaną drogą.
Znak od strony Lutowisk "Droga częściowo w złym stanie technicznym" (albo podobny) uważam za tekst kabaretowy - to coś trudno nazwać drogą.
Wszystkim Państwu którzy muszą z tego czegoś korzystać na co dzień - serdecznie współczuję.
Kuba
Cytuj

Facebook Likebox Slider



 Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl