Lista zgłoszonych wniosków o realizację w ramach Budżetu Obywatelskiego‘2016

Drukuj
Dodano: wtorek, 22 wrzesień 2015

Zgodnie z § 3 Uchwały Rady Miejskiej w Ustrzykach Dolnych z dnia 7.08.2015 r. Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego ogłosiła listę zgłoszonych wniosków o realizację w ramach Budżetu Obywatelskiego'2016.

» Lista zgłoszonych wniosków

Zgodnie z § 4 Załącznika nr 1 do Uchwały publikujemy, wypełnioną „Kartę do głosowania" na zadanie złożone przez Fundację „Bieszczady bez granic". W przypadku wyrażenia chęci głosowania na ten projekt prosimy „Kartę" wydrukować, wpisać swoje dane zgodnie z treścią i podpisać. Wypełnioną „Kartę" można wrzucić do skrzynek na „Ogłoszenia drobne" usytuowane w sklepach sprzedających naszą gazetę, a my złożymy je w Urzędzie Miasta lub:
- wrzucić do urny w Urzędzie Miejskim w Ustrzykach Dolnych,
- dostarczyć do Sołtysa,
- zeskanować i przesłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- wysłać pocztą tradycyjną na adres Urzędu Miejskiego w Ustrzykach Dolnych (ul. Kopernika 1, 38-700 Ustrzyki Dolne) z dopiskiem na kopercie „Budżet Obywatelski – GŁOSOWANIE", za datę oddania głosu w ten sposób uważa się datę stempla pocztowego.

» Pobierz kartę

Udostępnij na Facebooku

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u