I Sesja Młodzieżowej Rady Gminy Ustrzyki Dolne wybrała Prezydium Rady / Fotorelacja + VIDEO

Drukuj
Dodano: środa, 14 październik 2015

Relację z obrad I Sesji Młodzieżowej Rady Gminy w Ustrzykach Dolnych, która odbyła się 13 października 2015 r., należy rozpocząć tradycyjnie: obrady otworzył Dawid Armata z Bieszczadzkiego Zespołu Szkół Zawodowych, jako Radny „senior", który przywitał zebranych młodzieżowych radnych i pogratulował im wyboru. Gorąco powitał starszych kolegów Radnych Rady Miasta Ustrzyki Dolne z jej Przewodniczącym Bogdanem Ferencem, którzy licznie przybyli na obrady swoich młodszych kolegów, a także Burmistrza Ustrzyk Dolnych Bartosza Romowicza. Gościem młodych Radnych był również Przewodniczący Rady Powiatu Bieszczadzkiego Ryszard Urban.

» Kliknij, aby przeczytać całość i obejrzeć zdjęcia

Wszystko odbyło się zgodnie z przyjętymi kanonami. Radni złożyli ślubowanie, które przyjął Przewodniczący Rady Miasta Bogdan Ferenc. Każdy z młodych Radnych wstawał i mówił „ślubuję". Następnie w tajnym głosowaniu wybrano prezydium Młodzieżowej Rady Gminy. Przewodniczącym został Grzegorz Zaletański, a jego zastępcami Karol Lenard i Dominik Urban wszyscy z ustrzyckiego Liceum Ogólnokształcącego.

Powiększ Powiększ

Powiększ Powiększ

Powiększ Powiększ

Życzenia młodym złożył Przewodniczący Rady Miasta Bogdan Ferenc i Burmistrz Bartosz Romowicz, który apelował

„żeby nie zabrakło Wam zapału do pracy na rzecz naszego miasta i regionu, a wyniki Waszych obrad będą służyły dla rozwiązywania najważniejszych spraw młodych ludzi w naszej Gminie. Będą wynikiem Waszych prac, a służyć będą nam wszystkim"

Przewodniczący Rady Powiatu Bieszczadzkiego Ryszard Urban składając gratulacje i serdeczne życzenia owocnych prac, zaprosił młodych Radnych na spotkania Rady Powiatu Bieszczadzkiego.

Kto został Młodzieżowym Radnym i co mieli do przekazania ich bardziej już doświadczeni Koledzy w najbliższym wydaniu.

Marian S. Mazurkiewicz
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udostępnij na Facebooku

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u