VIII Otwarte Mistrzostwa Ustrzyk Dolnych w pływaniu / FOTORELACJA + WYNIKI
Zespół Basenów Delfin był gospodarzem VIII Otwartych Mistrzostw Ustrzyk Dolnych w pływaniu. Wystartowało 183 zawodniczek i zawodników z Brzozowa, Leska, Sanoka i Ustrzyk Dolnych.
W poszczególnych kategoriach i grupach wiekowych zwyciężyli:
25 m stylem grzbietowym dziewcząt Kat. I (2007 i młodsi)
1. Augustyn Klara - Uczniowski Klub Sportowy Krzemień
25 m stylem grzbietowym chłopców Kat. I (2007 i młodsi)
1. Malec Maciej - Uczniowski Klub Sportowy Delfinek
50 m stylem klasycznym dziewcząt Kat. II 2005-2006
1. Fejdasz Oliwia - Brzozów
50 m stylem klasycznym chłopców Kat. II 2005-2006
1. Rusinek Damian - Uczniowski Klub Sportowy Delfinek
50 m stylem klasycznym dziewcząt Kat. III 2003-2004
1. Chojnacka Jagoda - Uczniowski Klub Sportowy Delfinek
50 m stylem klasycznym chłopców Kat. III 2003-2004
1. Wrona Brajan - niezrzeszony
50 m stylem motylkowym dziewcząt Kat. IV gimnazjum
1. Motyka Luiza - Uczniowski Klub Sportowy Delfinek
50 m stylem motylkowym chłopców Kat. IV gimnazjum
1. Fudała Bruno - Uczniowski Klub Sportowy Delfinek
100 m stylem dowolnym chłopców Kat. VI
1. Szmyd Kamil - Uczniowski Klub Sportowy Krzemień
50 m stylem grzbietowym dziewcząt Kat. II 2005-2006
1. Fejdasz Oliwia - Brzozów
50 m stylem grzbietowym chłopców Kat. II 2005-2006
1. Rusinek Damian - Uczniowski Klub Sportowy Delfinek
50 m stylem grzbietowym dziewcząt Kat. II 2005-2006
1. Komska Emilia - Brzozów
50 m stylem dowolnym chłopców Kat. III 2003-2004
1. Wrona Brajan - niezrzeszony
50 m stylem dowolnym dziewcząt - Kat. IV gimnazjum
1. Motyka Luiza - Uczniowski Klub Sportowy Delfinek
50 m stylem dowolnym chłopców Kat. IV gimnazjum
1. Pereślucha Jakub - Uczniowski Klub Sportowy Delfinek
W biegach sztafetowych najlepszymi byli zespoły z:
4x25 m stylem dowolnym mix Kat. I
1. Uczniowski Klub Sportowy Delfinek
4x25 m stylem dowolnym mix Kat. II
1. Uczniowski Klub Sportowy Delfinek
4x25 m stylem dowolnym mix Kat. III
1. Brzozów
4x25 m st. dowolny mix Kat. IV
1. Uczniowski Klub Sportowy Delfinek
Zwycięzcy otrzymali medale, puchary i pamiątkowe dyplomy.
Nagrody wręczali: Krzysztof Lachowski z Urzędu Miejskiego i Kazimierz Matwiej - Dyrektor Zespołu Basenów „Delfin". Sędzią Głównym zawodów był Daniel Wronowski.