Obchody Święta Niepodległości w Ustrzykach Dolnych

Drukuj
Dodano: czwartek, 12 listopad 2015

W naszym mieście obchody Święta Niepodległości rozpoczęły się od tradycyjnej mszy za Ojczyznę w Kościele pw. Najświętszej Marii Panny Królowej Polski.

Powiększ Powiększ

Obejrzyj więcej zdjęć »

Uroczysta akademia odbyła się w Ustrzyckim Domu Kultury. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych z Przewodniczącym Rady Powiatu Bieszczadzkiego Ryszardem Urbanem i Starostą Markiem Andruchem oraz wice Starostą Katarzyną Sekuła. Samorządowców Ustrzyk Dolnych reprezentowali: Przewodniczący Rady Miejskiej Bogdan Ferenc i Burmistrz Bartosz Romowicz.

Powiększ

Powiększ

Przybyły poczty sztandarowe.

Akademię zakończył spektakl słowno – muzyczny w wykonaniu uczniów Bieszczadzkiego Zespołu Szkół Zawodowych pt.: „A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój".

Powiększ

Powiększ

Przy wtórze pieśni patriotycznych granych przez orkiestrę dętą Ustrzyckiego Domu Kultury złożono wieńce i kwiaty pod pomnikami i tablicami pamiątkowymi w naszym mieście.

Powiększ

Powiększ

Udostępnij na Facebooku

Komentarze  

#1 anty-PZPR 2015-11-12 17:47
Ciekawa jest ta instalacja w kinie z pustymi pólkami i napisem "Społem". Pamiętam, że w latach 80 takie pusty półki oglądli tylko zwykli obywatele. Komuchy z PZPR-u, wszelkiej maści kanalie z ZSL, SB, MO i ORMO mieli to ekstra dostarczane do swoich "firm". Teraz czerwona zaraza przebarwiła sie i udaje demokratów i liberałów. Ale pammiętamy w Ustrzykach kto sie wysługiwał bandytom komunistycznym.
Cytuj

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u