Głosowanie nad BUDŻETEM OBYWATELSKIM wygrał Zespół Szkół Podstawowych Nr 2

Drukuj
Dodano: piątek, 13 listopad 2015

Urząd Miejski Ustrzyki Dolne opublikował wyniki głosowania w pierwszym wydaniu Budżetu Obywatelskiego w naszym mieście. Głosowanie trwało od 21 września do 31 października 2015 r. Łącznie oddano 5375 głosów, w tym ważnych 4.961 co przy liczbie uprawnionych do głosowania 14.455 mieszkańców daje wskaźnik 34,3%. Głosy nieważne to te nie podpisane oraz tych mieszkańców, którzy głosowali dwa lub więcej razy.

Powiększ

 

Najwięcej głosów uzyskało zadanie nr 17 pn.: „Poprawa stanu bezpieczeństwa dzieci i młodzieży - budowa miejsc postojowych przy Zespole Szkół Podstawowych Nr 2 - ul. Dobra na kwotę 100.000,00 zł." które uzyskało wynik 1.092 głosów. Komisja uznała 106 głosów za nieważne.

Bogdan Zwarycz - dyrektor Zespołu Szkół Podstawowych nr 2 nie krył zadowolenia „... za Waszym pośrednictwem chciałbym bardzo podziękować wszystkim głosującym na nasz projekt. Służył on będzie przede wszystkim naszym dzieciom, które bezpiecznie będą mogły wsiadać do szkolnego autobusu i samochodów, a nie jak dotychczas na ulicy. Dzisiaj jest piątek 13-tego i ta wiadomość jest dla nas bardzo dobra." - dodał śmiejąc się.

Powiększ

Od Redakcji:

Chcemy bardzo podziękować wszystkim, którzy głosowali na promowane przez nas zadanie nr 15 pt.: Organizacja imprezy muzycznej „Ustrzyki stolicą polskiego punk rocka". Nasz pomysł wsparło 61 osób, szkoda, że 16 było nieważnych. Bardzo dziękujemy.

(msm)

Udostępnij na Facebooku

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u