Marszałek Sejmu w Polanie

Drukuj
Dodano: czwartek, 03 grudzień 2015

29 listopada w świetlicy w Polanie odbyło się spotkanie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej Marka Kuchcińskiego z mieszkańcami gminy Czarna. Marszałek Sejmu przyjął zaproszenie wystosowane przez Przewodniczącego Rady Gminy w Czarnej Jana Podrazę. W spotkaniu udział wzięli Wójt Gminy Czarna Bogusław Kochanowicz, Starosta Powiatu Bieszczadzkiego Marek Andruch i Przewodniczący Rady Powiatu Bieszczadzkiego Ryszard Urban, a także mieszkańcy Polany i okolicznych miejscowości.

Powiększ Powiększ

Powiększ Powiększ

Marszałek Sejmu podziękował mieszkańcom gminy za zaufanie, jakim Prawo i Sprawiedliwość obdarzane jest przez społeczność lokalną w ostatnich wyborach prezydenckich i parlamentarnych. Relacjonował również najważniejsze sprawy Polski prowadzone przez Sejm i Rząd. Wskazywał na rolę Podkarpacia i terenu Bieszczad w polityce gospodarczej i społecznej kraju.

Powiększ Powiększ

Mieszkańcy przedstawili Marszałkowi Sejmu problemy, z jakimi borykają się, na co dzień, a dotyczące ograniczonej gospodarki z jednej strony i ochrony przyrody z drugiej strony oraz roli i miejsca człowieka w ekosystemie. Wskazywano na problemy związane z życiem ludzi w Bieszczadach wynikające z przepisów i strategii rozwoju tego regionu, na które nie mieli żadnego wpływu. W odpowiedzi na te problemy Marszałek Kuchciński zaproponował wyjazdowe posiedzenie komisji sejmowych w Bieszczadach, a przewodniczący rady powiatu bieszczadzkiego zorganizowanie wspólnego posiedzenia samorządów powiatu bieszczadzkiego w celu określenia potrzeb zamieszkałej tu ludności i przedstawienia ich komisjom sejmowym.

Redakcja i zdjęcia
Ryszard Urban

Udostępnij na Facebooku

Komentarze  

#4 ptyś do Tadeusza 2016-01-03 15:14
Cytuję jjajajja:
haha :D diekował za zaufajnie i głosy, taaaazz to ciemnogród , tam psy dupą szczekają, , i mamy teraz taki rząd jaki mamy..... :o :o :o

dupek :-* :-x :P
Cytuj
#3 recesor 2015-12-29 10:03
Jak widać to jakiś użytkownik "jjajajja" sam jest z ciemnogrodu bo nawet pisać nie potrafi. Po drugie sam szczekasz jak pies. Współczuje ci :( "Szczudła umysłowej niemocy"
Cytuj
#2 wqeqwd 2015-12-07 10:51
straszne tłumy :D
Cytuj
#1 jjajajja 2015-12-06 15:33
haha :D diekował za zaufajnie i głosy, taaaazz to ciemnogród , tam psy dupą szczekają, , i mamy teraz taki rząd jaki mamy..... :o :o :o
Cytuj

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u