Koalicja się rozsypuje

Drukuj
Dodano: czwartek, 03 grudzień 2015

Listopadowa sesja Rady Powiatu Bieszczadzkiego przeprowadziła ważne decyzje kadrowe w składzie Zarządu Powiatu. W ich wyniku władzę w powiecie Prawo i Sprawiedliwość będzie pełnić samodzielnie.

Powiększ Powiększ

Powiększ Powiększ

Powiększ Powiększ

Marek Andruch starosta Bieszczadzki zaproponował kandydaturę Artura Woźnego radnego reprezentującego Bieszczadzkie Stowarzyszenie Samorządowe. „...moja propozycja oparta jest o jego duże doświadczenie w pracach rady, pełni funkcję radnego od trzech kadencji i jest godny zaufania. Od dziesięciu lat pracuje w Urzędzie Miejskim gdzie m.in. zajmował się sprawami oświaty – rekomendował kandydata starosta Marek Andruch – ta propozycja nie oznacza zerwania koalicji z KWW „Aktywni dla Bieszczad" ze strony Prawa i Sprawiedliwości, pomimo, że kandydat jest członkiem BSS" – powiedział kończąc swą wypowiedź.

W wyniku przeprowadzonego tajnego głosowania radni powierzyli mandat wicestarosty Arturowi Woźnemu. Przeciw kandydaturze głosowało 6 radnych w tym: 3 z Bieszczadzkiego Stowarzyszenia Samorządowego i 3 z „Aktywni dla Bieszczad", a za wyborem 6 z Prawa i Sprawiedliwości plus kandydat.

Więcej w świątecznym wydaniu „Naszych Połonin".

(msm)

Udostępnij na Facebooku

Komentarze  

#8 prawdziwy 2015-12-09 01:07
Koalicja się rozsypała bo młody się obraził. po pierwsze nie mógł już teraz trzymać w szachu Andrucha w Zarządzie powiatu a po drugie Andruch go przechytrzył bo tamten pewnie chciał się dogadywać z byłą władzą
Cytuj
#7 wmn 2015-12-08 19:54
Cytuję zdrowy do Arnold:
Nie napisałem,że PiS chce się odwdzięczyć tylko Andruch się odwdzięczył.Głosowanie BSS było tylko pozoracją tak naprawdę po cichu klaskali.Wiem,że zwykli sympatycy PiSu wyją na to rozdanie.

Cytuję zdrowy do Arnold:
Nie napisałem,że PiS chce się odwdzięczyć tylko Andruch się odwdzięczył.Głosowanie BSS było tylko pozoracją tak naprawdę po cichu klaskali.Wiem,że zwykli sympatycy PiSu wyją na to rozdanie.
Piszecie te komentarze z myślą, ze ktoś czyta i interesuje się tymi sprawami? Niewielka grupa mieszkańców i to głównie plotkarzy. Reszta nie czyta połonin i najlepiej to je na makulaturę pod kościół zanieść. Kto tam wie, co Andruch zrobił, albo jakieś BBS. To szkoda nawet pisać.
Cytuj
#6 zdrowy do Arnold 2015-12-08 10:59
Nie napisałem,że PiS chce się odwdzięczyć tylko Andruch się odwdzięczył.Gło sowanie BSS było tylko pozoracją tak naprawdę po cichu klaskali.Wiem,ż e zwykli sympatycy PiSu wyją na to rozdanie.
Cytuj
#5 Arnold 2015-12-06 21:11
Bardzo dobrze się dzieje!

Cytuję zdrowy:
Andruch kiedyś dostał stanowisko wicestarosty od BSS teraz się odwdzięczył.Po wyborach nic się nie zmieniło,pracują ci sami ludzie a o sprawy publiczne dbali tak samo poprzednicy.Tylko my zwykli ludzie jesteśmy po wyborach na siebie zagniewani.


Nie sądzisz, że gdyby to miało być na zasadzie, że PiS chce się odwdzięczyć BSS-owi to BSS zagłosowałby za? Myślę że to będzie głębsza sprawa.
Cytuj
#4 pytajnik 2015-12-05 15:24
Cytuję Realista:
Burmistrz dogadywał się z BSS-em, a tu Pisiory ich przechytrzyli.

A co na to elektorat? Będą śpiewy i wiersze pod gminą?
Cytuj
#3 Realista 2015-12-05 10:10
Burmistrz dogadywał się z BSS-em, a tu Pisiory ich przechytrzyli.
Cytuj
#2 zdrowy 2015-12-04 17:52
Andruch kiedyś dostał stanowisko wicestarosty od BSS teraz się odwdzięczył.Po wyborach nic się nie zmieniło,pracuj ą ci sami ludzie a o sprawy publiczne dbali tak samo poprzednicy.Tyl ko my zwykli ludzie jesteśmy po wyborach na siebie zagniewani.
Cytuj
#1 ?!!!! 2015-12-03 17:18
Ciekawe jest to PO-parcie dla PSL-u, zarówno w skali kraju, jak i w lokalnych wyborach do Sejmu.Zresztą o liderze Janie B. dosyc głosno w mediach. Może i dobrze że PiS odpuścił tę "koalicje" lokalną.
Cytuj

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u