Nasze Połoniny - W obiektywie kamery - Nr 1

Drukuj
Dodano: środa, 15 marzec 2017

Przedstawiamy Naszym Czytelnikom pierwszy numer „Naszych Połonin” w formie kroniki filmowej. Kroniki te pojawiać się będą cyklicznie na naszej stronie i uzupełniać będą informacje z wydań tradycyjnych, a zaprezentują filmowo najważniejsze wydarzenia z naszego regionu.

Zdajemy sobie sprawę, że debiuty bywają trudne, możemy obiecać, że z każdym następnym wydaniem kronika będzie coraz lepsza, gdyż nie jesteśmy zawodowcami, ale pilnie będziemy się doskonalić.

Udostępnij na Facebooku

Komentarze  

#5 Zły 2017-03-23 15:17
halo czemu nikt nie mówi o drugi ataku na niedźwiedzia? Pan myśliwy poszedł szukać zwierzęcia pokutnego widłami a sam prawie dostał...tyle tylko że strzelał....i mam nadzieję że dostanie 7 latek skurwiel!!!!!!
Powinieneś tam frajerze zostać, żeby twoje truchło było przestrogą dla innych idiotów!!!!!
Cytuj
#4 zdrowyy 2017-03-17 12:42
Cytuję ~janeczek:
Tuba starostwa. Powinniście zmienić nazwę z naszych połonin na gazetka starosty bieszczadzkiego. Co do wydania "kroniki filmowej" to masakra. Komentarz beznadziejny. Panie redaktorze, już lepiej niech Pan pisze niż mówi. Totalna porażka.


Popieram
Cytuj
#3 zdrowy 2017-03-17 08:33
Dobra robota
Cytuj
#2 Gościu 2017-03-17 08:12
To powiedz mi czemu nie wypowiesz się na temat gazet "Bieszczadzkiej ", która jest gazetką gminnego PSL-u...przynaj mniej jest równowaga na tej jakże wielkiej arenie politycznej Ustrzyk Dolnych...co ty na to ? cwaniaczku.
Cytuj
#1 ~janeczek 2017-03-16 13:33
Tuba starostwa. Powinniście zmienić nazwę z naszych połonin na gazetka starosty bieszczadzkiego . Co do wydania "kroniki filmowej" to masakra. Komentarz beznadziejny. Panie redaktorze, już lepiej niech Pan pisze niż mówi. Totalna porażka.
Cytuj

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u