[Video] Leszek Miller w Rzeszowie

Drukuj
Dodano: poniedziałek, 22 maj 2017

W piątek 19 maja były premier i szefem SLD Leszek Miller przebywał w Rzeszowie z okazji wręczenia tytułu doktora doctor honoris causa dla prezydenta Rzeszowa Tadeuszowi Ferencowi przez Politechnikę Rzeszowską. Przed uroczystościami Miller spotkał się z dziennikarzami na konferencji prasowej, podczas które mówił o poczynaniach Ukrainy, a także o programie socjalnym SLD, którego niektóre aspekty zostały zrealizowane przez obecnie rządzących i o sytuacji ZUS-u w Polsce, a także o wizycie premier Beaty Szydło w Chinach.


Obejrzyj film w większym rozmiarze »

W naszej relacji przedstawiamy stanowisko b. premiera właśnie w tej sprawie, a inne tematy z konferencji przekażemy w kolejnych wydaniach.

ws

Udostępnij na Facebooku

Komentarze  

#1 komuch 2017-05-22 21:09
Millera dawno SLD powinno pogonić. To z jego przyczyny ugrupowanie traci w sondażach. Do tego szczyt głupoty, kiedy wypromował Ogórek jako kandydata na prezydenta. Dziadek powinien iść na emeryturę i dać wszystkim odpocząć od siebie. Co do lizania dupy pisowi, to niepotrzebnie się tłumaczy, widać, że próbuje coś ugrać, żeby jeszcze zaistnieć. Moim zdaniem jest już przegrany, poza marginesem politycznym.
Cytuj

Facebook Likebox Slider



 Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u