Zabawa w ciuciubabkę?

Drukuj
Dodano: piątek, 06 październik 2017

Powiększ Powiększ

Sytuacja ustrzyckiego szpitala nigdy nie była ani piękna ani kolorowa. Wiedzą o tym wszyscy mieszkańcy naszego miasta. Powód? Odwieczny brak pieniędzy na wszystko. Nigdy jednak szpital nie był powodem gry politycznej, jaka ma teraz miejsce. Udawanie Greka i zabawa w ciuciubabkę niestety nie służy ani dobru szpitala ani jego pacjentom.

Powiększ Powiększ

Więcej w „Naszych Połoninach".

Udostępnij na Facebooku

Komentarze  

-3 #3 Doda 2017-10-07 19:39
Wolne żarty z tym Marcelem. Jakie on teraz piastuje stanowisko? Na pewno nie związane z politykowaniem
Cytuj
+14 #2 gość 2017-10-07 15:56
Zgadzam się z przedmówcą. Personel szpitalny należy nadzwyczajnie w świecie pogonić do roboty i wybić z głowy politykowanie. Bez gruntownej reformy - przede wszystkim kadrowej, szpital nigdy nie wyjdzie z impasu. Nowy dyrektor, nowi ordynatorzy to podstawa sukcesu. Chodzi o nowe i świeże spojrzenie. I zaznaczam, że pisząc o zmianie dyrektora nie mam na myśli osoby, która chwali się trzema podyplomówkami skończonymi w ciągu trzech lat, bowiem w dzisiejszych czasach skończyć podyplomówkę to... wie każdy jak to jest kto ją kończył.
Cytuj
+9 #1 Jan 2017-10-07 06:58
Cyt:" Nigdy jednak szpital nie był powodem gry politycznej"- ha,ha,ha. Dajcie tam Marcelego Kucę na rok na dyrektora, to on tą "politykę" pogoni do roboty. W tym szpitalu trzeba gruntownych zmian, a nie wymiany dyrektora. A teraz jak słyszałem, odchodzi pogotowie ratunkowe pod Sanok. I skąd kasa na szpital? Jak do tej pory wegetował dzięki kontraktom na Pogotowie, czy jak to sie teraz nazywa Ratownictwo medyczne. Tylko mocny dyrektor, jakim niewątpliwie był Maceli Kuca, może jeszcze ten szpital uratować, ale czy się zgodzi?
Cytuj

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u