Zostań partnerem „Ustrzyckiej Karty Dużej Rodziny” i „Ogólnopolskiej Karty Seniora”!

Drukuj
Dodano: piątek, 06 październik 2017

Powiększ

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na obszarze gminy Ustrzyki Dolne do włączenia się w realizację Programów „Ustrzycka Karta Dużej Rodziny" oraz „Ogólnopolska Karta Seniora". Partnerem może zostać każdy podmiot, niezależnie od wielkości i rodzaju prowadzonej działalności.

Warunkiem uczestnictwa w Programach jest zapewnienie ulg, zniżek lub innych uprawnień osobom, do których adresowane są niniejsze Programy.
Korzyści płynące z przystąpienia do Programów:
- Partnerzy Programu „Ustrzycka Karta Dużej Rodziny" mają prawo posługiwania się logiem Programu. Samorząd zapewnia Partnerom promocję w postaci zamieszczenia na stronach internetowych, tablicach ogłoszeń Urzędu Miejskiego i M-GOPS w Ustrzykach Dolnych oraz na popularnych portalach społecznościowych informacji o udzielonych zniżkach;
- Każdy Partner Programu „Ogólnopolska Karta Seniora" otrzymuje certyfikat i naklejkę Programu oraz zostaje wpisany na listę firm honorujących „Ogólnopolską Kartę Seniora" zamieszczoną na stronie internetowej projektu. Partnerzy, którzy skorzystają z Pakietu Extra zostaną dodatkowo objęci comiesięczną reklamą w newsletterze wysyłanym wszystkim posiadaczom Karty, a informacja o przystąpieniu firmy do Programu zostanie zamieszczona na portalu www.glosseniora.pl i na profilu OKS na Facebooku.
Wszyscy Partnerzy poprzez uczestnictwo w w/w Programach mają możliwość zwiększenia swojej rozpoznawalności oraz pozyskania nowej grupy stałych klientów.
Przedsiębiorców zainteresowanych przystąpieniem do Programu „Ustrzycka Karta Dużej Rodziny" lub „Ogólnopolska Karta Seniora" prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w zakładce „Sprawy obywatelskie i społeczne".

 

Udostępnij na Facebooku

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u