Zmiany w budżecie Powiatu podczas 36 sesji Rady Powiatu Bieszczadzkiego

Drukuj
Dodano: czwartek, 19 październik 2017

Powiększ Powiększ

Podczas 36 sesji Rady Powiatu Bieszczadzkiego radni dokonali zmian w budżecie powiatu, a także wysłuchali informacji o złożonych oświadczeniach majątkowych.

Powiększ Powiększ

W trakcie 38 sesji Rady Miejskiej dokonano podsumowania sportowego roku szkolnego 2016/17, a najlepsze szkoły zostały wyróżnione pamiątkowymi paterami. Najwyższą lokatę zdobyła Szkoła Podstawowa Nr 2 – NSS Ustrzyki Dolne, która w skali Województwa Podkarpackiego zajęła IV miejsce na 632 szkoły sklasyfikowane.

Kliknij, aby przeczytać całość i obejrzeć więcej zdjęć »

Z okazji nauczycielskiego święta 16 nauczycielom wręczono nagrody Burmistrza Ustrzyk Dolnych, które otrzymali Małgorzata Konopka, Lucyna Lupa, Barbara Woźniak i Anna Cieślik – Kaszany ze SP nr 1, Barbara Sałosz, Małgorzata Staniszewska, Marta Germańska i Małgorzata Sygut z SP nr 2 – NSS, Mariola Domaradzka – Wronowska z Przedszkola nr 1, Dominika Ziembikiewicz z Przedszkola nr 2, Barbara Mołodyńska z Ropienki, Agnieszka Budzyk i Bożena Organ z Ustjanowej, Beata Wójtowicz, Alina Januszczak i Agata Roman z Wojtkowej.

Powiększ Powiększ

Powiększ Powiększ

Powiększ Powiększ

Powiększ Powiększ

Powiększ Powiększ

Powiększ Powiększ

Powiększ Powiększ

Radni odrzucili uchwały dotyczące przeprowadzenia na terenie gminy Ustrzyki Dolne konsultacji społecznych w sprawie Budżetów Obywatelskich na 2018 r., a przyjęli uchwały w sprawach powołania i planu nadzoru, a także ustalono kwoty opłat za pobyt i wyżywienie dzieci w Żłobku Miejskim.
Radni wysłuchali informacji Starosty Bieszczadzkiego Marka Andrucha dotyczącej zasad i warunków projektowanych zmian w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Ustrzykach Dolnych.
Pod obrady sesji wróciła sprawa skargi na sołtysa wsi Hoszowczyk. Radni za wnioskiem Komisji Rewizyjnej uznali ją za zasadną i przyjętą uchwałą zobowiązano Burmistrza Ustrzyk Dolnych do wszczęcia czynności dyscyplinarnych w stosunku do sołtysa.

Szczegóły tej i innych uchwał Rady Miejskiej w najbliższym wydaniu „Naszych Połonin".

Udostępnij na Facebooku

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u