[Fotogaleria] Dzień Edukacji Narodowej

Drukuj
Dodano: czwartek, 26 październik 2017

Dzień Edukacji Narodowej ustanowiono 27 kwietnia 1972 roku, określając ustawą – Kartą praw i obowiązków nauczyciela - jako Dzień Nauczyciela. Od roku 1982 na mocy ustawy "Karta Nauczyciela" święto obchodzone jest, jako Dzień Edukacji Narodowej.

Powiększ Powiększ

Powiększ Powiększ

Kliknij, aby przeczytać całość i obejrzeć więcej zdjęć »

Data 14 października upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej – 14 października 1773 roku. Komisję utworzono na polecenie króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Potocznie dzień ten zwany jest Dniem Nauczyciela.

W Bieszczadzkim Zespole Szkół Zawodowych im. L. Wałęsy odbyła się uroczysta akademia, podczas, której młodzież podziękowała swoim nauczycielom, wychowawcom i pracownikom szkoły za trud pracy pedagogicznej, życzliwość, dobre słowo i wsparcie w drodze do dorosłości.
Były podziękowania i nagrody dla nauczycieli od Dyrekcji placówki, a młodzież nadała tytuły: "Najsympatyczniejszego, Najbardziej cierpliwego, Najenergiczniejszego, Najweselszego – nauczyciela roku 2017".

PN

Powiększ Powiększ

Powiększ Powiększ

Powiększ Powiększ

Powiększ Powiększ

Powiększ Powiększ

Powiększ

Powiększ Powiększ

Udostępnij na Facebooku

Komentarze  

#3 bolek 2017-11-01 18:49
Jaka władza taki patron zawodówki. To wszystko pic na wodę. Przedtem było BSS+SLD, a teraz jest PIS+BSS+SLD. PIS jest tak tylko na niby w Ustrzykach
Cytuj
#2 Solidaruch 2017-10-27 10:15
Właśnie czytam, ze fundacja "Bolka" toto-lotka padła. Kasa zginęła i ponad 1.000.000.000zł dlugu. Może jednak zmienić nazwę uczelni na Totalizator Bolkowy?
Cytuj
#1 ciekawy 2017-10-27 07:59
A jego mość w okularach na czole poprowadził zajęcia z historii. Pytam bo uczniowie na zdjęciu tacy senni i znużeni?zmuszen iu
Cytuj

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u