Spotkanie sołtysów i władz powiatowych

Drukuj
Dodano: środa, 13 grudzień 2017

Powiększ Powiększ

Powiększ Powiększ

W Starostwie Powiatu Bieszczadzkiego 13 grudnia odbyło się spotkanie sołtysów wsi powiatu bieszczadzkiego. Podczas spotkania Starosta Marek Andruch poinformował o zrealizowanych inwestycjach drogowych, które przekroczyły wartość 8,2 mln. zł, a także przedstawił plany inwestycyjne w tym zakresie na rok 2018. Roboty te zostaną sfinansowane z programów „Rozwój gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019" i Polska – Białoruś – Ukraina, a także z rezerwy celowej budżetu państwa na usuwanie skutków klęsk żywiołowych.

Kliknij, aby przeczytać całość i obejrzeć więcej zdjęć »

Sołtysi zgłaszali problemy związane z eksploatacją remontowanych dróg i z tymi, które mają być remontowane, a także te bieżące związane z zimowym utrzymaniem dróg. Na pytania i zgłaszane przez sołtysów kwestie odpowiadali kierownik Wydziału Komunikacji i Drogownictwa Anna Krystian i kierownik Powiatowego Bieszczadzkiego Zarządu Dróg w Ustrzykach Dolnych Janusz Saran.
Na zakończenie spotkania przewodniczący Rady Powiatu Bieszczadzkiego Ryszard Urban, starosta Marek Andruch i wicestarosta Artur Woźny złożyli serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne.

Powiększ Powiększ

Udostępnij na Facebooku

Komentarze  

#2 miler 2017-12-14 17:16
Lenin wiecznie żywy :-*
Cytuj
#1 towrzysz 2017-12-13 22:00
My towarzysze dawni i obecni popieramy działania obecnej władzy i myślimy, że w sojuszu z pis wygramy dla Polski przyszłe wybory
Cytuj

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u