Święta tuż, tuż...

Drukuj
Dodano: niedziela, 17 grudzień 2017

...to i już pora zrobić świąteczne ozdoby choinkowe i wszystko to co może się przydać do przystrojenia choinki. Ponad 40 wystawców zaprezentowało swe wyroby świąteczne podczas II Jarmarku Bożonarodzeniowego w Ustrzykach Dolnych, który odbył się 17 grudnia w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1.

Powiększ Powiększ

Powiększ Powiększ

Kliknij, aby przeczytać całość i obejrzeć więcej zdjęć »

Odbyły się pokazy artystyczne dzieci i seniorów, konkursy, a także można było spróbować i kupić świąteczne potrawy przygotowane m.in.: przez KGW z Ropienki i Pozytywnie Zakręconych Mieszkańców Brzegów Dolnych.

– Kupiłem sobie trochę uszek, krokietów i pierogów na święta, a dla mnie to wygoda nie muszę się męczyć robieniem. Teraz idę po jakieś nowe bombki i stroiki na choinkę, dobrze, że jest duży wybór, a i niedrogo – cieszył się Stefan obładowany zakupami.

Swe propozycje ozdób prezentowali uczniowie z Technikum Architektury Krajobrazu z Leska i Szkoły Podstawowej nr 2 NSS w Ustrzykach Dolnych, a innych podobnych stoisk było kilkadziesiąt. Leśnicy z Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne organizowali konkursy wiedzy przyrodniczej, a zwycięzcy otrzymywali ... sadzonki choinek. Każdy mógł kupić niepowtarzalne wyroby lokalnych twórców i rzemieślników.

Powiększ Powiększ

Powiększ Powiększ

Powiększ Powiększ

Powiększ Powiększ

Powiększ Powiększ

Udostępnij na Facebooku

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u