Młodzież rozmawiała o demokracji

Drukuj
Dodano: czwartek, 21 grudzień 2017

Powiększ Powiększ

Powiększ Powiększ

W Bieszczadzkim Zespole Szkół Zawodowych im. Lecha Wałęsy w Ustrzykach Dolnych odbyło się ewaluacja projektu realizowanego w ramach programu „Erasmus +" pt.: "Open Yourself 2 Democaracy", w którym uczestnicy opowiedzieli swoim rówieśnikom wrażania z tego projektu.

Kliknij, aby przeczytać całość i obejrzeć więcej zdjęć »

Ewaluacja pozwala na zebranie informacji na temat, jakości i adekwatności osiągniętych wyników. To najlepszy sposób na to, aby sprawdzić, czy projekt odpowiadał na faktyczne potrzeby danej grupy osób i został zrealizowany poprawnie.

Celem projektu było zwiększenie zaangażowania się młodych ludzi w sprawy społeczne, polityczne, obywatelskie na różnych szczeblach od lokalnego, poprzez centralny po europejski. Wzrost ten jest możliwy dzięki większej motywacji, znajomości narzędzi i mechanizmów służących realizacji różnorodnych celów społecznych. Ostatecznym celem jest wzrost świadomego zaangażowania społecznego i politycznego młodego pokolenia.

Powiększ Powiększ

Projekt był realizowany w okresie luty – lipiec 2017, z udziałem blisko 40 osób z Polski, Rumunii i Litwy.
Projekt wspiera proces aktywizacji społecznej młodych ludzi, rozwija poziom wiedzy o demokracji i zasadach jej funkcjonowania.

Udostępnij na Facebooku

Komentarze  

#3 pis 2017-12-25 12:48
Cytuję Anty:
solidaruchów powinno się rozstrzeliwać i do dołu z wapnem wrzucać! rozkradali Polskę (i nadal rozkradają) bez skrupułów
w Polsce został jeno polski język, reszta hamerykańska, niemiecka, brytyjska :-x

Te metody dla komuchów i lewicy są bardzo dobrze znane i stosowane. Jak widać to z ochotą dziś ich spadkobiercy chcieliby to też stosować, ale niedoczekiwanie wasze. Mimo, że ustrzycki Lenin was wspiera to nic z tego.
Cytuj
#2 Anty 2017-12-24 09:31
solidaruchów powinno się rozstrzeliwać i do dołu z wapnem wrzucać! rozkradali Polskę (i nadal rozkradają) bez skrupułów
w Polsce został jeno polski język, reszta hamerykańska, niemiecka, brytyjska :-x
Cytuj
#1 Demokracja PRL 2017-12-23 17:53
Donosy Wałęsy spowodowały, że Józef Szyler, pracownik wydziału elektrycznego Stoczni Gdańskiej, uczestnik Grudnia ’70. znalazł się na liście do wyrzucenia z pracy, a nawet wysiedlenia z województwa gdańskiego.
Kolejną z ofiar donosów byl Henryk Lenarciak (zmarł w 2006 roku ), który w grudniu 1970 roku działał w komitecie strajkowym, prowadził kasę Międzyzakładowe go Komitetu Strajkowego, w 1982 aresztowany za udział w strajku.
Kazimierz Szołoch (zmarł w 2009 roku) był współzałożyciel em komitetu strajkowego w Stoczni Gdańskiej, jednym z przywódców Grudnia, wielokrotnie szykanowany i zwalniany z pracy.
Cytuj

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u