Międzynarodowa Wigilia w Środowiskowym Domu Samopomocy

Drukuj
Dodano: sobota, 23 grudzień 2017

Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Ustrzykach Dolnych spotkali się 20 grudnia na wieczorze wigilijnym, a był bogaty w wydarzenia. Poświęcony został nowo zakupiony bus, którym, codziennie dowożeni są uczestnicy na zajęcia i odwozi do domów z całego terenu. Nowy samochód poświęcił ks. dziekan Roman Szczupak, a aktu odsłonięcia dokonał burmistrz Ustrzyk Dolnych Bartosz Romowicz.

Powiększ Powiększ

Powiększ Powiększ

Kliknij, aby przeczytać całość i obejrzeć więcej zdjęć »

Wszyscy goście zaproszeni zostali na przygotowaną przez uczestników ŚDS szesnastą już inscenizację „Jasełek". Tym razem tłem „Jasełek" była góralska chata.
Później było tradycyjne łamanie się opłatkiem i życzenia składane przez Starostę Bieszczadzkiego Marka Andrucha, ks. dziekana Romana Szczupaka i burmistrza Ustrzyk Dolnych Bartosz Romowicza dla wszystkich.
Gośćmi były przedstawicielki dyrektora Wydziału Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego Małgorzaty Dankowskiej: Urszula Lasota i Jolanta Chabaj–Wiater, a także Komendanci Powiatowi: Policji Piotr Mazur, Państwowej Straży pożarnej Emil Szmyd i komendant Straży Granicznej z Krościenka Robert Mokrzycki, radni powiatowi i miejscy, a także przyjaciele ustrzyckiego ŚDS-u z Giraltovec na Słowacji i ze Starego Sambora na Ukrainie.

Powiększ Powiększ

Powiększ Powiększ

Powiększ Powiększ

Powiększ Powiększ

Powiększ Powiększ

Udostępnij na Facebooku

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u