[VIDEO] Zaprzepaszczone okazje na unijne dotacje

Drukuj
Dodano: środa, 17 październik 2018

Dziennik samorządowy „Wspólnota" ogłosił ranking pozyskiwanych środków unijnych przez polskie samorządy powiatowe, miejski i gminne.
Wśród miast powiatowych miasto Lesko zajęło 4, a niedaleki Zagórz dziewiąte. Ustrzyki Dolne znalazły się na 105 miejscu, a w ostatecznym podsumowaniu nasze miasto i gmina znalazły się na 1423 miejscu w Polsce.
W klasyfikacji powiatowej zwyciężył Powiat Przasnyski wyprzedzając Powiaty: Lidzbarski i Bieszczadzki.
Dokładne dane w prezentowanym filmiku.


Obejrzyj film w pełnym rozmiarze »

Udostępnij na Facebooku

Komentarze  

#33 Łukasz 2019-02-11 07:31
Może portal zamieściłby trochę świeżych informacji na temat tego jak to sądy skazują za "niewinność". Jak to jest ? Im bardziej człowiek jest "uczciwy" tym większą karę dostaje ?

www.bieszczadzka24.pl/.../4324
Cytuj
#32 gensior 2018-10-25 22:03
Cytuję sukces:
Najnowsza informacja - BSS dogadany z Aktywnymi w powiecie. Stołeczki podzielone

Władza odbiera rozum,a pycha i buta doprowadza do klęski - tylko dlaczego?
Cytuj
#31 Pisz zrozumiale 2018-10-25 18:00
Cytuję sukces:
Najnowsza informacja - BSS dogadany z Aktywnymi w powiecie. Stołeczki podzielone

Dogadała się Platforma Obywatelska i PSL. Czyli zwolennicy Tuska, Schetyny dogadali sie z kolegami Jasia Burego, Pawlaka i Karapyty.
Cytuj
#30 gensior 2018-10-25 17:12
Cytuję sukces:
Najnowsza informacja - BSS dogadany z Aktywnymi w powiecie. Stołeczki podzielone


Tak, tak główny fotograf manmaryjan zostaje starostą za niewątpliwe sukcesy na polu propagandy w powiecie
Cytuj
#29 sukces 2018-10-25 17:06
Najnowsza informacja - BSS dogadany z Aktywnymi w powiecie. Stołeczki podzielone
Cytuj
#28 Janek 2018-10-23 14:37
Cytuję Zenio:
PiS leży na łopatkach i kwiczy- kwiiiiiii !!!!!! W Starostwie kwiczy i w gminie kwiczy- kwiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!1


A widzisz, Pan Szanowny, jedyny, wspaniały Prezes twierdzi, że te wyniki bardzo dobrze rokują ;) A przydupas Jakiego w stolicy twierdzi, że to ogromna wygrana. Bądź mądry i pisz wiersze ;)
P.S. Mam nadzieje, że przyjaciel leśnych 3 ludków z filmiku Pan Gąsior ze swoim 18.36 % zrozumiał gdzie jego i jego kolegów miejsce.
Cytuj
#27 Zenio 2018-10-23 05:23
PiS leży na łopatkach i kwiczy- kwiiiiiii !!!!!! W Starostwie kwiczy i w gminie kwiczy- kwiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!1
Cytuj
#26 Admin 2018-10-21 17:02
Cytuję Janek:
Aż dziw, że admin takich wymogów nie wprowadził - nie było by fake +/-.

Przyłączam się do pozdrowień.


Fakt. Nie byłoby również 3/4 komentarzy, bo ludzi (w tym nawet mnie) strasznie irytuje rejestracja gdy chce się skomentować dajmy na to jeden artykuł.
A ci, którzy by się zarejestrowali tworzyliby krąg ludzi na siebie najeżdżających, rzecz jasna anonimowych.
Poza tym nic trudnego założyć fake konto.
Cytuj
#25 Janek 2018-10-21 11:14
Aż dziw, że admin takich wymogów nie wprowadził - nie było by fake +/-.

Przyłączam się do pozdrowień.
Cytuj
#24 Admin 2018-10-21 05:39
Cytuję Janek:
Żenadą jest korzystanie z takiego a nie innego systemu komentarzy.


Gdybyś musiał się zarejestrować, żeby dodać komentarz albo oddać głos pewno byś sobie to komentowanie odpuścił. A tylko to jest w stanie jako tako zagwarantować wiarygodność.
Z bramek proxy dzieci potrafią korzystać.

Pozdrawiam wszechwiedzącyc h ekspertów.
Cytuj
#23 Janek 2018-10-20 20:48
Żenadą jest korzystanie z takiego a nie innego systemu komentarzy.
Cytuj
#22 maniek 2018-10-20 12:51 Cytuj
#21 Admin 2018-10-20 11:45
Oceny wyłączone ponieważ ludzie, którzy łapki biorą za jakąś wyrocznię - uważają, że ja (my) nimi manipuluję.

Nadmienię, że ci ludzie najwidoczniej nie mają pojęcia o systemie komentarzy, z którego korzystamy.
Czyli "nie znam się, ale się wypowiem", a najlepiej oskarżę kogoś o manipulację.

Żenada.
Cytuj
#20 Janek 2018-10-20 01:43
I co tam obrońcy 3 napasionych pierdzących przed kamerą o zadłużeniach ?
Info z portalu B.Romowicza:"Wł aśnie w Sądzie Okręgowym w Krośnie zapadł wyrok w trybie wyborczym, w którym KW Bieszczadzkiego Stowarzyszenia Samorządowego ma zaprzestać publikowania nieprawdziwych informacji m.in. na temat zadłużenia gminy czy prowadzonych inwestycji.

KW BSS ma również przeprosić mnie i umieścić prawdziwe informacje w telewizji kablowej Transmitel i na portalu Facebook. Wyrok nie jest prawomocny." Głupio wam chociaż trochę,czy dalej będziecie udawali głupków ?
Cytuj
#19 Janek 2018-10-19 19:32
Oj Janek, Janek. Ładnie pracujesz nad +/-
Cytuj
#18 pytanie do Romka 2018-10-19 14:05
Roman, zacytuję Alę :"Proszę wyliczyć, co dla Ustrzyk Dolnych zrobił burmistrz Romowicz przez 4 lata. Tylko mi o tych remizach zaraz nie piszcie. Co robił przed objęciem fotela burmistrza i co robiła jego zastępczyni. Jakie mieli doświadczenie w rządzeniu gminą? I dlaczego na plakatach wyborczych nie pisze że są z PSL-u? Jasia Burego się wstydzą, a może Waldka Pawlaka? O Karapycie nie wspomnę". Przestań lać wodę o jakimś Prasole, tylko wylicz co zostanie po burmistrzu Bartku?
Cytuj
#17 Roman 2018-10-19 13:56
Tak się przyglądałem kiedyś ile przetargów firma Prasoła wygrywała do 2015 roku, ile po 2015 roku. Tak wiem, zapewne odpuściła po 2015 branie udziału w przetargach na terenie Ustrzyk powiecie ;) Ja to widzę inaczej, można przetarg tak rozpisać aby był w zasadzie tylko jeden wykonawca, natomiast gdy się już rozpisze inaczej, to dziwnym zbiegiem poszerzy się grono wykonawców i przy okazji jeden czy drugi zostanie bez szans.
Cytuj
#16 ustrzyczanka 2018-10-19 09:18
4 panów (samców alfa?)usiadło przed kamerami w pięknych okolicznościach przyrody i próbują nadrobić stracony czas (brak kampanii bssu do wczoraj) Za późno Panowie- wasz czas już minął. BSS właśnie przechodzi do historii życia politycznego naszego miasteczka. A ten filmik to rozpaczliwa próba ratowania- no właśnie czego?- straconego czasu ?, reputacji? Pozdrawiam serdecznie!
Cytuj
#15 @Ala 2018-10-19 08:01
Cytuję Ala:
Wybrali go, żeby tylko nie Sołuję. Teraz wybiorą go znowu, żeby tylko nie PiS. I będziecie mieli kolejne 4 lata, jakie macie.

Proszę wyliczyć, co dla Ustrzyk Dolnych zrobił burmistrz Romowicz przez 4 lata. Tylko mi o tych remizach zaraz nie piszcie. Co robił przed objęciem fotela burmistrza i co robiła jego zastępczyni. Jakie mieli doświadczenie w rządzeniu gminą? I dlaczego na plakatach wyborczych nie pisze że są z PSL-u? Jasia Burego się wstydzą, a może Waldka Pawlaka? O Karapycie nie wspomnę.
Cytuj
#14 Admin 2018-10-19 05:18
Cytuję Tadek:
Widzę, że manipulacja + i - przy wypowiedziach ładna. Panie redaktorze portalu, dla kogoś kto jest biegły w IT to minuta aby zobaczyć jak "rzetelny" i bezstronny portal i dziennikarz( bo taki powinien być dziennikarz i jego dzieło ) sztucznie łąpkuje albo minusuje.


Panie Tadku, przykro mi, dodatek JComments został tak skonstruowany, że jeśli się bardzo chce, można oddać niezliczoną ilość głosów. Nie będę instruował jak to się robi, bo ktoś bardzo JAK CHCE to tak zrobi.
Natomiast jeśli Pan oskarża mnie o "łapkowanie" - to najwidoczniej nie zna Pan dodatku JCommnents - owszem, mógłbym to robić "łapka po łapce", ale tak samo jak każda inna osoba, ale po co...?
Cytuj
#13 Jałowy Krzysztof 2018-10-19 01:20
Czy Ty serio udajesz debila,czy nim jesteś ? Potrafisz odpowiedzieć na prosto zadane pytanie, czy jedyne co potrafisz to kręcić w koło i na nie nie odpowiedzieć ?
Zadałem proste pytanie: co będziemy spłacali po obecnym burmistrzu ?

W filmiku podsumowującym pracę obecnego, gdzie siedzi klicha 3 wspaniałych i się bryndzluje ile to nie zrobili wyrażnie jest powiedziane: Romowicz nic nie zrobił.

Inna kwestia ? Pisząc o ściąganiu pieniędzy z zewnątrz masz na myśli to co Korczak zrobił ? Ściągnął kasę sprzedając Arłamów ;) Za ta kasę wybudował basen, który ledwo,ledwo przędzie nadwyrężając budżet.
Potem przyszedł zięciu i pokombinował z Zatwarnicą ;) Ciąg dalszy.

Także Sorry, nie pisz o ściąganiu kapitału, bo nie ma co pchnąć już. Kolejny przykład - kasa utopiona w sortowni, która już praktycznie nie funkcjonuje bo Przemyśl przejmuje wszystko ( blisko Arłamowa no nie ? ). A jak myślisz, czyje maszyny brały udział w budowaniu sortowni... Tematy rzeka, ale siadło sobie 3 szpeców i chwali ile to nie narobili dobrego.

Zapytam gdzie to dobro robione od 1990 roku,że w Ustrzykach nie ma pracy ? Od 1990 nie potrafić zagospodarować terenu po PPD ? Popatrz jakie stery i firmy są koło Krosna, Mielca, Rzeszowa. A my przy granicy, mając ogromne tereny pofabryczne mamy 2 tartaki ;)

Idę i nie wracam, bo na pytanie nie odpowiesz, bo nie znasz odpowiedzi, a lawirujesz tak aby odpowiedzieć nie odpowiadając.
Cytuj
#12 Łukasz 2018-10-19 01:02
po 1. Nie mówię ze nic nie zrobił, ale robić na kredyt to każdy włodarz by umiał, sztuka polega na ściąganiu pieniędzy z zewnątrz a to mu raczej nie szło.

Resztę twojej wypowiedzi o tumanie i bryndzlowaniu nie będę komentował, bo musiałbym się zniżyć do twojego poziomu intelektu, a jak wiadomo "Nie dyskutuj z idiotą bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

Pozdrawiam

PS Tak wszyscy dający ci łapkę w dół to kurwy sprzedajne tylko ty jeden święty, 27:1 WIN
Cytuj
#11 Jałowy Krzysztof 2018-10-19 00:50
I widzisz. Jesteś doskonałym przykładem pieniacza internetowego, który mimo postawionego pytania pomija je, udaje, że go nie było.
Pozwolisz, że przypomnę o co pisałem:
"Łukasz, powiedz mi co mielibyśmy spłacać, skoro podobno obecny burmistrz nic nie załatwił, nic nie zrobił, dotacji nie ma, inwestycji też nie - więc napisz mi łaskawie co mielibyśmy spłacać ? Bo chyba się zapętliłeś sam w sobie z tym co piszesz. Ale to typowe dla tych co piszą LOL oraz xD. Pozdrawiam"

A co do Henia. No cóż i on i Ci co się z nim babrali dobrze wiedzą o co chodzi. Ty leszcze jesteś albo udajesz, że nie wiesz ;)

Czekam na info z mojego pytania. Bo serio w główce Ci się pojebało, tu należysz do gawiedzi, która twierdzi,że obecny nic nie zrobił, a za chwilę piszesz,że kto będzie spłacał ? Chłopie, co spłacał ? Skoro nic nie zrobił, a więc kasy nie nadwyrężył. Zdecyduj się tumanie co piszesz, bo w ciągu kilku minut piszesz raz tak, raz siak. Ale to typowe dla ciemniaków z ciemnogrodu, zawiało tak,to pisał tak, potem pasowało oczernić to zmiana frontu. Nie było lepszego burmistrza w UD jak obecny, a Ci co klikają "-" przy moich wypowiedziach to nic innego jak albo debile albo Ci co za 50groszy wpisy,czy antylajki robią - takie kurwy sprzedajne. Żegnam towarzystwo wzajemnej adoracji, róbcie sobie lody wzajemnie dalej bryndzlując się jaki to poprzedni idealny i czysty był :)
Cytuj
#10 Łukasz 2018-10-19 00:50
I zadam Ci Krzysztof jeszcze jedno pytanie, filmik pewnie oglądnąłeś, czy uważasz, że ci co go zrobili kłamią lub manipulują danymi statystycznymi? ??

Dla gminy niestety to są twarde fakty i ten co przejmie po obecnym burmistrzu pałeczkę będzie miał co robić, żeby posprzątać tą "kupę" a niestety już woreczki się skończyły przy koszach ;-)
Cytuj
#9 Łukasz 2018-10-19 00:40
Jałowy skąd ty masz te przemyślenia, ktoś nie patrzy na kamerę to na pewno ma coś za uszami? gratuluje skojarzeń. Skoro H. Sułuja tyle nakradł to czemu nie siedzi? hallo może nic nie znależli? Może nic nie ukradł?
Na szczęście jeszcze w tym kraju jeśli komuś coś sienie udowodni to jest nie winny.

Z jedynym się z Tobą zgodzę "Tak jak ludzie w kraju dają się omamić i kupić za 500+"

ale z tego co wiem H. Sułuja i Panowie z filmiku to raczej z PiS-u nie są
Cytuj
#8 Jałowy Krzysztof 2018-10-18 22:00
Jeszcze jedno. Patrzę na tym filmiku podsumowującym jak Pan Sułuja kręci oczkami, unika kamery. Mi było by wstyd po tych jego przekrętach i kombinacjach ludziom się pokazywać, a co dopiero kogoś pracę podsumowywać.
Powinien się cieszyć, że dobrze kwity pokombinował i Ci co wiedzą więcej milczą. Szkoda tylko,że nikt nie przyglądał się dobrze przetargom i warunkom większości prac budowlanych, tam to jaja były ;) Ale jak to mówią, ręka rękę myje.
Cytuj
#7 Jałowy Krzysztof 2018-10-18 21:56
"LOL" mówi wszystko o Tobie w Twojej wypowiedzi Łukasz. Nie mogę się nadziwić jak ciemny lud mieszka tu na krańcu Polski. Tak jak ludzie w kraju dają się omamić i kupić za 500+ tak wy nie wiem o czym myślicie i co macie w głowach ludzie. Wieś w okolicach jest mądrzejsza niż mieszkańcy miasta, większość na wsi widzi zmiany na dobre, a w ciemnogrodzie jak zwykle płacz, że kranik się urwał dla coniektórych ;)

Łukasz, powiedz mi co mielibyśmy spłacać, skoro podobno obecny burmistrz nic nie załatwił, nic nie zrobił, dotacji nie ma, inwestycji też nie - więc napisz mi łaskawie co mielibyśmy spłacać ? Bo chyba się zapętliłeś sam w sobie z tym co piszesz. Ale to typowe dla tych co piszą LOL oraz xD. Pozdrawiam
Cytuj
#6 Łukasz 2018-10-18 21:51
LOL jeśli wmówisz ludziom że na dotacje trzeba czekać 4 lata to się grubo mylisz.

Miał swój czas i niestety dla nas, go zaprzepaścił obyśmy nie musieli tego spłacać!
Cytuj
#5 dorota 2018-10-18 21:38
Obecny burmistrz jest od końca 2014 roku. Ci co tu zabierają głos minusując zdają sobie sprawę ile trwa planowanie i przygotowywanie dokumentacji do wzięcia udziału w dotacji ? To,że Ustrzyki są na 105 miejscu, a nie bliżej początku to zasługa poprzedniego burmistrza niestety a nie obecnego. Obecnego oceniajcie za dotacje jakie będą w 2019-2020. Widać jak płytki umysł i małą wiedzę mają Ci klikacze w internecie.
Cytuj
#4 Łukasz 2018-10-18 21:27
4 ostatnie lata burmistrza - ocena przez byłych burmistrzów Ustrzyk Dolnych.

youtu.be/5-3uXJC82Kk
Cytuj
#3 Tadek 2018-10-18 20:30
Widzę, że manipulacja + i - przy wypowiedziach ładna. Panie redaktorze portalu, dla kogoś kto jest biegły w IT to minuta aby zobaczyć jak "rzetelny" i bezstronny portal i dziennikarz( bo taki powinien być dziennikarz i jego dzieło ) sztucznie łąpkuje albo minusuje.
Apropo tematu, chętnie dowiedział bym się dlaczego tak nienawidzicie młodego nowego burmistrza, czym wam zalazł za kołnierz ? Dla mnie to niejasne kompletnie co się wyrabia w moim rodzimym miasteczku. Klika Pana Korczaka, Pana Sułuji widzę przetrwała w cieniu i mocno się trzyma skoro ma takie poparcie w tym mieście. Szkoda nawet z większością tu dyskutować, bo będą zawsze anty, aby tylko wróciło to co było dla nich dobre 3-4 lata temu. Naprawdę chcecie ludzie mieć bałagan, kolesiostwo, a nie wolność ? Kompletnie tego nie rozumiem, być może dlatego,że mieszkam w innym, normalnym kraju, gdzie u władzy jest ten co robi coś dla wszystkich, a nie dla wybranych i znajomych.Zapew ne większości z was idealnie było by jak za komuny, kto zna komendanta, dyr. PPD i kilku co z zagranicy wróciło to ma się dobrze ;)
Cytuj
#2 Jacek 2018-10-18 17:16
Cytuję Ala:
Wybrali go, żeby tylko nie Sołuję. Teraz wybiorą go znowu, żeby tylko nie PiS. I będziecie mieli kolejne 4 lata, jakie macie.


A co Ci źle teraz ? Lepsi złodzieje, którzy układy układziki wprowadzali, a teraz śmieją się z sądu bo nie ma na nich kwitów. Jedna wielka klika siedzi w tym miasteczku, a teraz dupka boli bo może na kolejną kadencje nie ich wygrać i znowu nie będzie układów.
Cytuj
#1 Ala 2018-10-18 16:11
Wybrali go, żeby tylko nie Sołuję. Teraz wybiorą go znowu, żeby tylko nie PiS. I będziecie mieli kolejne 4 lata, jakie macie.
Cytuj

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u