Trwa nabór wniosków do konkursu Działaj Lokalnie – 2019

Drukuj
Dodano: środa, 10 kwiecień 2019

Fundacja BieszczadzkaOśrodek Działaj Lokalnie informuje, że trwa nabór wniosków do konkursu grantowego Działaj Lokalnie-2019.

Powiększ

Jak co roku w ramach konkursu wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. O grant w maksymalnej wysokości 6 tys. zł wnioskować mogą organizacje pozarządowe (stowarzyszenia lub fundacje) oraz grupy nieformalne, w imieniu, których wniosek złoży organizacja.

Wnioski mogą być składane przez Wnioskodawców działających na terenie 8 gmin: Baligród, Bircza, Czarna, Komańcza, Lesko, Olszanica, Ustrzyki Dolne i Tyrawa Wołoska.

Wnioski do Działaj Lokalnie XI-2019 należy składać wyłącznie poprzez generator wniosków dostępny na stronie www.dzialajlokalnie.pl i www.fundacjabieszczadzka.org

Dotowane projekty będzie można realizować od 1 czerwca do 31 grudnia 2019 roku. Wnioski do konkursu można składać do 30.04. 2019r. godz. 23.59.

Regulamin zawierający szczegółowe informacje na temat konkursu znajdziecie Państwo na stronie www.dzialajlokalnie.pl, dodatkowe informacje o konkursie można uzyskać: w siedzibie Fundacji Bieszczadzkiej, Ustrzyki Dolne ul. 1 Maja 16, w godz. od 9.00 do 15.00 lub telefonicznie pod numerem komórkowym: 881 537 554.

Organizacje lub grupy nieformalne, które po raz pierwszy wnioskują do programu Działaj Lokalnie zobowiązane były obowiązkowo wziąć udział w spotkaniach informacyjno – szkoleniowych, które odbyły się w Ustrzykach Dolnych i Lesku.

Udostępnij na Facebooku

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u