VIDEO / "Podaruj maseczkę" - akcja ustrzyckiej komendy

Drukuj
Dodano: czwartek, 23 kwiecień 2020

Walka z pandemią koronawirusa, to nasza wspólna sprawa. Od kilku dni, każdy z nas wychodząc z domu, musi mieć zakryty nos i buzię. Maseczki ochronne stały się niezbędne w codziennym życiu. Policjanci i pracownicy ustrzyckiej komendy postanowili przekazać maseczki dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Moczarach.


Obejrzyj film w pełnym rozmiarze »

Ostatnie kilka tygodni, to trudny czas dla nas wszystkich. Tylko od naszej odpowiedzialnej postawy zależy, kiedy wrócimy do rzeczywistości, jaka była przed pandemią koronawirusa. Od 16 kwietnia obowiązuje zakrywanie ust i nosa w przestrzeni publicznej. Noszenie maseczek ochronnych stało się naszą codziennością. Policjanci oraz pracownicy ustrzyckiej komendy, oprócz realizacji swoich ustawowych obowiązków, postanowili czynnie włączyć się w walkę z wirusem i zostali inicjatorami akcji "Podaruj maseczkę".

W tym celu zorganizowali zbiórkę pieniędzy, za które zakupili maseczki dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Moczarach. Komendant Powiatowy Policji podinsp. Aleksander Szymaszek wręczył maseczki Dyrektorowi DPS Stanisławowi Leszedze.

Domy Pomocy Społecznej, to w tej chwili miejsca szczególnie narażone na możliwość rozprzestrzeniania się koronawirusa. Zarażenie nim może mieć tragiczne skutki dla osób tam przebywających, dlatego okazane wsparcie zostało bardzo serdecznie przyjęte.

podkom. Aleksandra Wołoszyn - Kociuba
Oficer Prasowy
Komendanta Powiatowego Policji
w Ustrzykach Dolnych

Udostępnij na Facebooku

Komentarze  

#1 Bolo 2020-04-25 13:20
Już niezadługo Polska ruszy w Bieszczady do lasów i dyskretnych pensjonacików, kwater na tzw. krótki wynajm w blokach mieszkalnych i wtedy zobaczycie, jaka bedzie skuteczność tych szmatek na twarzy.
Cytuj

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u