Kandydat Konfederacji w wyborach do Sejmu - Sam o sobie

Drukuj
Dodano: wtorek, 10 październik 2023

Powiększ

Nazywam się Wiesław Sowiński. Mam 51 lat. Jestem od 26 lat żonaty, mam dwóch synów. Od 2018 roku sprawuję mandat radnego powiatu bieszczadzkiego i pełnię funkcję przewodniczącego Komisji Budżetu, Finansów i Rozwoju Regionalnego. Aktywnie działam w stowarzyszeniu kresowym H-T 1951 Polska Kultura Kresowa oraz jestem założycielem i prezesem stowarzyszenia Bieszczadzka Inicjatywa Narodowa.

Od dziesięciu lat organizuję akcję charytatywną Niech Święta radosne będą, która niesie pomoc dzieciom z niezamożnych rodzin na terenie gminy Ustrzyki Dolne.

Powiększ

Jestem restauratorem z ponad trzydziestoletnim stażem w gastronomii i prowadzę niewielki lokal gastronomiczny w Ustrzykach Dolnych. Sam ciężko pracując, uważam że dobrobyt nie bierze się z zasiłków, ale godnie opłacanej pracy. Jednym z moich celów jest także powstrzymanie ekologicznych radykałów, którzy kosztem mieszkańców takich regionów jak Bieszczady chcą wprowadzać w życie swoją utopijną wizję zamieniania ogromnych obszarów w ścisłe rezerwaty przyrody. Dla mnie to człowiek i jego dobro są najważniejsze.

Udostępnij na Facebooku

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u