Agnieszka Pieczonka - kandydatka do Rady Powiatu Bieszczadzkiego - okręg nr 1 - miasto Ustrzyki Dolne

Drukuj
Dodano: piątek, 15 marzec 2024

37 lat temu przyszłam na świat w Ustrzykach Dolnych, tutaj dorastałam i ukończyłam Liceum Ogólnokształcące. Wyższe wykształcenie uzyskałam na kierunku turystyka i rekreacja na Wyższej Szkole informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Także w Ustrzykach urodziłam i wychowuję dwójkę swoich wspaniałych dzieciaków.

Powiększ

Ustrzyki Dolne – stolica Bieszczad – to miejscowość turystyczna. Dlatego też w 2012 r. otwarłam popularną restaurację Oberża po Strzechą. Było to miejsce gdzie oprócz dobrego jedzenia można było uczestniczyć w lokalnym życiu kulturalnym. To tu odbyły się niezliczone koncerty, finały WOŚP, imprezy dla dzieci, zebrania, a także dyskoteki i imprezy zarówno dla mieszkańców miasta jak i turystów.

Niestety, pandemia Covid-19 w 2020 r., sprawiły, że musiałam zrezygnować z działalności stacjonarnej na rzecz cateringu. Teraz z naszego kulinarnego kunsztu mogą cieszyć się m.in. pacjenci szpitali w Ustrzykach Dolnych i Lesku, gdzie dostarczam posiłki.

Jako wieloletni przedsiębiorca znam problemy z jakimi ta grupa się boryka, gdyż sama wiele doświadczyłam. Wiele czasu spędzam na rozmowach z innymi przedsiębiorcami i wiem, że trzeba działać, aby wszystkim nam żyło się lepiej. W pracy i polityce najważniejszy jest zespół i pozytywna atmosfera, od wiele lat kieruje zespołem ludzi w przyjaznej atmosferze i na co dzień utrzymuje takie stosunki z mieszkańcami naszego powiatu. Uważam, że prawie wszystkie konflikty można rozwiązać rozmową bo tylko rozmowa pozwala wypracować kompromisowe rozwiązania.

Ale praca zawodowa to nie wszystko. Dlatego też działam w samorządzie szkolnym w placówce swoich dzieci, a także wspieram Akademię Piłkarską MKS Bieszczady – zróżnicowana oferta sportowa to priorytet zarówno dla mieszkańców powiatu jak i turystów. Jestem wszędzie tam, gdzie uważam, że można i trzeba coś zrobić, żeby nam – mieszkańców tej najpiękniejszej części Polski – żyło się po prostu lepiej.

Kocham również zwierzęta; sama w domu mam 3 psy, 2 koty i jeszcze kilka mniejszych futrzaków. Często angażuje się w różne zbiórki charytatywne, akcje czy petycje związane z prawami zwierząt. W naszym powiecie brakuje wybiegu dla psów, gdzie swobodnie mogliby się spotkać mieszkańcy powiatu ze swoimi psimi przyjaciółmi. Marzę o tym, aby powstało schronisko, gdzie potrzebujące zwierzęta będą mogły otrzymać pomoc.

Non stop jestem wśród ludzi, więc wiem jakie sprawy są ważne dla mieszkańców naszego powiatu. Lubię słuchać i jestem wrażliwa na problemy innych. Do polityki nigdy mnie nie ciągnęło, ale chciałabym zadbać o naszą małą ojczyznę i mieć wpływ na jej rozwój.

Z Ustrzykami i Bieszczadami jestem związana od zawsze, na zawsze!

Serce dla Bieszczad!

Jestem kandydatką na radną Powiatu Bieszczadzkiego w okręgu 1 - mogą na mnie głosować mieszkańcy Ustrzyk Dolnych.

Materiał KW Bieszczadzkie Stowarzyszenie Samorządowe

Udostępnij na Facebooku

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u