Przemysław Kruk - kandydat do Rady Powiatu Bieszczadzkiego - okręg nr 1 - miasto Ustrzyki Dolne

Drukuj
Dodano: sobota, 16 marzec 2024

Przemysław ma 50 lat. Jest żonaty i ma 2 dzieci. Od dziecka mieszka w Ustrzykach Dolnych. Ukończył studia wyższe o kierunku Administracja Publiczna, studia socjologiczne oraz studia inżynierskie w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie.

Powiększ

Przez niespełna 30 lat dbał o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu jako strażak Państwowej Straży Pożarnej. Ostatnie 12 lat służby pełnił funkcję Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Ustrzykach Dolnych. Wiele lat współpracował z samorządem gminnym i powiatowym. Dzięki temu dobrze zna problemy samorządu. Podczas służby nadzorował także sprawy współpracy z Ochotniczymi Strażami Pożarnymi z terenu powiatu. Doskonale zna potrzeby mieszkańców powiatu w zakresie bezpieczeństwa. Podczas swojej służby wielokrotnie z sukcesami mierzył się z trudnymi sytuacjami.

Przemek jest człowiekiem życzliwym, opanowanym i zdecydowanym. Podczas rozwiązywania problemów stara się dążyć do kompromisu poszukując najlepszego rozwiązania. Po zakończeniu służby w Państwowej Straży Pożarnej pragnie nadal służyć mieszkańcom powiatu swoją wiedzą i doświadczeniem jako radny Powiatu Bieszczadzkiego.

Materiał KW Bieszczadzkie Stowarzyszenie Samorządowe

Udostępnij na Facebooku

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u