Alicja Kisielewicz - kandydatka do Rady Powiatu Bieszczadzkiego - okręg nr 1 - miasto Ustrzyki Dolne

Drukuj
Dodano: poniedziałek, 18 marzec 2024

Powiększ

Alicja mieszka w Ustrzykach Dolnych. Z wykształcenia jest technikiem geodetą. Ukończyła studia wyższe z zakresu administracji i gospodarki publicznej oraz studia podyplomowe z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Ukończyła też kolejne studia podyplomowe, w zakresie planowania i zagospodarowania przestrzennego, w trakcie których uzyskała uprawienia do sporządzania planów oraz projektów i decyzji o warunkach zabudowy.

Z samorządem jest związana 38 lat. Od 1994 roku jest kierownikiem Wydziału Gospodarki Nieruchomościami w Urzędzie Miejskim w Ustrzykach Dolnych. Swoją pracę zawsze wykonuje zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, dlatego bierze też udział w wielu kursach i szkoleniach. W jej zawodzie wciąż trzeba doskonalić i poszerzać swoje umiejętności - wciąż należy się dokształcać z zakresu gospodarki nieruchomościami oraz zagospodarowania przestrzennego.

Alicja nie ukrywa, że kocha swoją pracę, która daje jej wiele przyjemności i satysfakcji. Zawsze stara się reagować na problemy mieszkańców naszej gminy - służyć im radą i pomocą. Jest osobą otwartą, kontaktową i czułą na ludzkie problemy. Nigdy nie bała się też wypowiadać głośno swojego zdania.

W roku 1999 była główną organizatorką strajku, przeciwko przeniesieniu instytucji powiatowych do Leska. Wówczas - już przecież w wolnej Polsce, miała wiele problemów przez te działania. Ale strajk okazał się skuteczny i instytucje powiatowe pozostały w Ustrzykach Dolnych.

Zawsze działa dla dobra mieszkańców powiatu bieszczadzkiego, a w szczególności na rzecz Szpitala Powiatowego w Ustrzykach Dolnych. To ona nawiązała kontakt z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, dzięki czemu do naszego szpitala trafił pierwszy orkiestrowy sprzęt. Była też główną organizatorką zbiórki finansowej dla szpitala, dzięki której zakupiono urządzenie do badania serca, które zostało przekazane na ręce śp. doktora Janusza Ejsmonda. Dlatego w pracy radnej, będzie w szczególności skupiać się na polepszeniu funkcjonowania tej placówki.

Radną Rady Powiatu Bieszczadzkiego po raz pierwszy została w 2014 roku. Uczestniczyła w pracach Komisji Budżetowej i Komisji Rewizyjnej. Cztery lata później w wyborach samorządowych uzyskała bardzo dobry szósty wynik, jednak nowa metoda liczenia głosów nie pozwoliła jej uzyskać mandatu. Bardzo dziękuje wszystkim, którzy na nią głosowali!

Alicja znów kandyduje do Rady Powiatu. Jest pełna determinacji, by z jeszcze większą energią i siłą pracować dla dobra mieszkańców naszego powiatu. Jak podkreśla - najważniejsze dla niej jest to, by nie dopuścić do utworzenia kolejnego parku narodowego na naszym terenie - nie możemy dopuścić do wyłączania lasów z produkcji!

Musimy dbać o środowisko naturalne, jednak człowiek powinien stać na pierwszym miejscu. Jak mówi - każdy z nas rodzi się i umiera, ale każdy z nas podczas życia musi spełniać misję, musi żyć nie tylko dla siebie, ale dla swojej rodziny, swoich znajomych oraz dla nas wszystkich.

Wielu z Was spotkało Alicję w urzędzie i odebrało ją pozytywnie. To kompetentna i fachowa osoba, która zawsze chętnie służy swoja wiedzą i doświadczeniem. Teraz po raz kolejny chce wykorzystać to w pracy na rzecz mieszkańców powiatu bieszczadzkiego.

Alicja jest warta każdego głosu jaki na nią oddacie, to osoba, która nie zawiedzie waszego zaufania!

Materiał KW Bieszczadzkie Stowarzyszenie Samorządowe

Udostępnij na Facebooku

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u