Małgorzata Dyrda - kandydatka do Rady Miejskiej w Ustrzykach Dolnych

Drukuj
Dodano: środa, 20 marzec 2024

Powiększ

Okręg nr 14 (Ustrzyki Dolne: ul. 1 Maja, ul. Boczna, ul. Działkowa, ul. Jana Pawła II, ul. Korczaka, ul. Lotników, ul. Ogrodowa, ul. Przemysłowa, ul. Rzeczna, ul. Wiejska).

• Wiek: 50 lat, co oznacza dojrzałość i doświadczenie życiowe co przekłada się na umiejętność podejmowania trafnych decyzji.

• Rodzina: Matka jednego syna, co daje zrozumienie potrzeb i wyzwań rodziny oraz motywuje do dbania o dobro społeczności dla przyszłych pokoleń.

• Zawód: Księgowa- specjalista ds. rachunkowości, co daje solidną wiedzę z zakresu zarzadzania finansami oraz umiejętność analitycznego myślenia, przydatne w podejmowaniu decyzji budżetowych.
Prowadzi własne biuro rachunkowe, co daje głęboką wiedzę na temat prowadzenia biznesu i zarządzania finansami, co może być bezcenne w pracy w radzie miasta. Jej działalność obejmuje wsparcie skierowane do młodych i początkujących przedsiębiorców, co pokazuje zaangażowanie w rozwój lokalnej społeczności poprzez tworzenie warunków do rozwoju biznesu i kreowanie miejsc pracy.

• Wykształcenie: Wyższe magisterskie pedagogiczne co jest atutem w komunikacji z różnymi grupami społecznymi oraz w pracy z młodzieżą i edukacji, ukończone studium ekonomiczne stanowią solidne podstawy do zrozumienia problematyki ekonomicznej miasta i podejmowania trafnych decyzji w tym zakresie.

• Motywacja: Staruje w wyborach po raz pierwszy, chcąc podjąć się nowych wyzwań i angażować się w życie społeczności lokalnej. Jest to dobry znak aktywności i zaangażowania w rozwój gminy.

• Cel: Chce wnosić pozytywne zmiany do życia miasta, bazując na swoim doświadczeniu zawodowym i życiowym, aktywnie uczestniczyć w życiu gminy, słuchać potrzeb mieszkańców i podejmować działania, które przyczynią się do poprawy jakości życia lokalnej społeczności. Priorytetem będzie rozbudowa systemu kanalizacyjnego w celu poprawy jakości środowiska oraz zapobiegania zanieczyszczeniom. Wprowadzenie rozwoju i infrastruktury rowerowej może być doskonałym pomysłem na promocję miasta jako atrakcyjnego celu turystycznego.

• Umiejętności: Posiada umiejętności zarządzania finansami, komunikacji interpersonalnej oraz analizy sytuacji, co może być przydatne w podejmowaniu odpowiedzialnych decyzji w radzie miasta.

• Pasja: Jazda na rowerze jest jej pasją, która odzwierciedla się w podejściu do życia i biznesu. Jest to dowód na jej determinację, wytrwałość i gotowość do pokonywania wyzwań.

• Kompetencje interpersonalne: Posiada umiejętności komunikacyjne oraz zdolność do budowania relacji z różnymi grupami społecznymi, co jest istotne w pracy w radzie miasta, gdzie trzeba uwzględniać różnorodne opinie i interesy mieszkańców.

Materiał KW Bieszczadzkie Stowarzyszenie Samorządowe

Udostępnij na Facebooku

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u