Renata Wolańska - kandydatka do Rady Miejskiej w Ustrzykach Dolnych

Drukuj
Dodano: sobota, 23 marzec 2024

Powiększ

Sołtyską Ropienki jestem od 2011 roku oraz drugą kadencję radną Rady Miejskiej w Ustrzykach Dolnych, gdzie działam w komisji mieszkaniowej. Mój okręg obejmuje: Stańkową, Zawadkę i Ropienkę.

Zrealizowałam: budowę wodociągu dla Kopalni i do szkoły w Ropience, budowę dróg m.in. do Ropienki Górnej, drogę Ropienka Kopalnia - Brelików oraz nawierzchnię przy szkole, przekształcenie działki rolnej pod rozbudowę cmentarza, remont pomnika upamiętniającego pomordowanych mieszkańców Wańkowej i Ropienki, wraz z Fundacja Ropienka Naturalnie zrewitalizowaliśmy park w Ropience oraz uratowaliśmy od zniszczenia nasz Kościółek, włączyłam Zawadkę do światłowodu, pomogłam przy realizacji mieszkań socjalnych w Krościenku.

Zrealizuję: projekt na kanalizację w okręgu, drogę do starego cmentarza w Stańkowej, remont drogi łączącej Górną Ropienkę z Leszczowatym - przez tzw. Puchary, lepsze ogrzewanie w świetlicy wiejskiej w Ropience, dalszą część budowy oświetlenia w sołectwach, pomagać przy budowie remizy OSP w Stańkowej, parking przy świetlicy wiejskiej w Zawadce.

W moim okręgu wszyscy mieszkańcy są równi!

Materiał KW Bieszczadzkie Stowarzyszenie Samorządowe

Udostępnij na Facebooku

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u