Wioletta Czarnecka, kandydatka do Sejmiku Wojewódzkiego

Drukuj
Dodano: sobota, 23 marzec 2024

Wioletta Czarnecka, kandydatka do Sejmiku Wojewódzkiego, pozycja nr 7 w okręgu nr 5 z listy Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Koalicja Obywatelska.

Powiększ

Z wykształcenia jestem mgr socjologii medycyny i zdrowia. Jestem również specjalistą pracy socjalnej, ekonomistą i hotelarzem. Ukończyłam studia podyplomowe z zarządzania i organizacji w pomocy społecznej, zarządzania w ochronie zdrowia oraz zarządzania funduszami Unijnymi. Ukończyłam MBA w ochronie zdrowia i studia podyplomowe pedagogiczne. Posiadam też wykształcenie w obrocie ruchu turystycznego.
Obecnie jestem dyrektorem NZOZ Moczary, podmiotu leczniczego działającego na terenie powiatów bieszczadzkiego, leskiego, sanockiego, brzozowskiego i stalowowolskiego.
Prywatnie jestem żoną i matką dwóch dorosłych synów.

Lubię mieć kontakt z ludźmi, pomagać im w poszukiwaniu pracy, pomocy i wszelkiego rodzaju wsparcia. Szczególną uwagę kieruję do osób doznających przemocy, osób starszych, niepełnosprawnych. Wiele czasu poświęcam też pracy z dziećmi i młodzieżą.

Prowadzę hospicja domowe na terenie 2 powiatów. Nie odmawiam ludziom w potrzebie kierując się jedynie bilansem strat i zysków. Zawsze wartością jest człowiek.
Uważam, że nasze dzieci to nasz świat, dlatego bardzo zależy mi na wspieraniu rodziców w tym obszarze. Ośrodki, które otworzyłam w powiecie bieszczadzkim, leskim, sanockim, brzozowskim i stalowowolskim mają właśnie taki cel.
Jestem pomysłodawczynią i współzałożycielką stowarzyszenia Ustyan, które ma na celu wspierać, motywować i działać na rzecz społeczności lokalnej.
Jako dyrektor dość dużego podmiotu leczniczego zawsze jestem dostępna dla pacjentów i ich rodzin.

Proszę o szansę, a będę waszym głosem, reprezentując Was tak.

Mogę to obiecać z czystym sercem.
Chcę, abyście widzieli we mnie przede wszystkim człowieka, Waszego człowieka, niezależnie od przynależności partyjnej.
Zaufajcie mi, na pewno Was nie zawiodę.

Udostępnij na Facebooku

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u