Katarzyna Tyzo - kandydatka do Rady Powiatu Bieszczadzkiego - okręg nr 2 - Gmina Ustrzyki Dolne

Drukuj
Dodano: wtorek, 26 marzec 2024

Powiększ

Rodowita ustrzyczanka, obecnie mieszkanka Hoszowa. Po ukończeniu Narciarskiej Szkoły Sportowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Piłsudskiego w Ustrzykach Dolnych uzyskałam wykształcenie wyższe na kierunku wychowanie fizyczne. Jako była zawodniczka biegów narciarskich, wielokrotna medalistka zawodów różnych szczebli, zdobyte doświadczenie, umiejętności i kompetencje wykorzystuję w Szkole Podstawowej w Wojtkowej, gdzie na co dzień dbam o sprawność i aktywność fizyczną tamtejszych dzieci i młodzieży prowadząc zajęcia z wychowania fizycznego.
Uzyskany tytuł magistra fizjoterapii pozwala realizować największą moją pasję jaką jest usprawnianie ruchowe, łagodzenie dolegliwości bólowych i podnoszenie sprawności. W tym aspekcie prowadzę własny gabinet fizjoterapii a z częścią pacjentów spotykam się w ich domach. Stanowi to dowód na to jak ogromne znaczenie ma dla mnie podnoszenie jakości życia poprzez aktywność fizyczną i terapię nie tylko dzieci i młodzieży ale także osób starszych w tym przede wszystkim seniorów.

Ciągłe doskonalenie się, kursy, szkolenia i uzyskiwane certyfikaty dowodzą motywacji i zaangażowania oraz utwierdzają w przekonaniu o moim priorytetowym traktowaniu zdrowia społeczności lokalnej. Jako żona i mama dwóch córek wiem jak ważny jest zdrowy styl życia i regularna aktywność fizyczna. Codzienne obcowanie z mieszkańcami Powiatu Bieszczadzkiego pozwoliły mi określić ich potrzeby a także zweryfikować priorytety i wyzwania przed jakimi stoi społeczeństwo.

Dotychczasowe doświadczenie, umiejętność dialogu, zaangażowanie w działaniu na rzecz mieszkańców oraz samorozwój poprzez stawianie sobie nowych celów i wyzwań skłoniły mnie do kandydowania w nadchodzących wyborach samorządowych do Rady Powiatu z okręgu nr 2 pozycja 4.

Jestem przekonana, że dostrzegają Państwo potrzebę zadbania o prawidłowy rozwój, motywowania do aktywności i zdrowego stylu życia każdego mieszkańca bez względu na wiek. Jest to kluczowe w budowaniu silnej i zdrowej społeczności.

Inicjatywy wspierające seniorów oraz osoby z niepełnosprawnościami, projekty rozwijające kulturę i sport, organizowanie akcji profilaktycznych czy mobilizacja do aktywności fizycznej to tylko kilka pomysłów, które przeze mnie zainicjowane uda się wspólnie z Państwem zrealizować.

Wierzę, że wspólne działania z samorządami gminnymi, przedsiębiorcami, organizacjami oraz stowarzyszeniami pozwolą wydobyć potencjał Bieszczadów a wsparcie dla inwestorów zwiększy atrakcyjność regionu.

Z całego serca wierzę, że Twój głos ma moc!

Materiał KW Bieszczadzkie Stowarzyszenie Samorządowe

Udostępnij na Facebooku

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u