Ewa Sudoł - zwolnienie z pracy pomogło mi w decyzji o starcie na urząd burmistrza Ustrzyk Dolnych

Drukuj
Dodano: środa, 20 sierpień 2014

Czytaj więcej
Od pewnego czasu w Ustrzykach krąży sporo różnych wersji dotyczących zwolnienia Ewy Sudoł głównej księgowej ustrzyckiego Nadleśnictwa. Połoniny postanowiły dowiedzieć się o przyczynach u źródła, czyli u samej Ewy Sudoł. Jak twierdzi Ewa Sudoł u podstaw zwolnienia leżą przyczyny polityczne.

Obejrzyj wywiad.

 

Gdy rozmawiałem z Ewą Sudoł wiosną tego roku, twierdziła ona iż decyzji o starcie w wyborach samorządowych na funkcje burmistrza Ustrzyk Dolnych jeszcze nie podjęła. Przyznam, że niezbyt w to wierzyłem, a celem mojej rozmowy z Ewą Sudoł było potwierdzenie tej wiadomości. Wiedziałem też, że w Nadleśnictwie zaczyna się pewien ferment związany z działalnością poprzedniego Nadleśniczego, a tym samych dotknie on również główną księgową. Tak się stało i dopiero to zdaniem Ewy pozwoliło jej podjąć decyzję o starcie. Ewa Sudoł ma sporo pomysłów na sprawowanie tej funkcji:

Nie bez odrobiny satysfakcji Ewa Sudoł mówi o zwolnieniu jej szefa z krośnieńskiej RDLP:

Udostępnij na Facebooku

Komentarze  

#58 Maciej do Juro 2014-10-16 09:50
Ja pracuje teraz z obecną władzą a kiedyś pracowałem z Panią Ewą stąd moje podejście do sprawy. Po prostu uważam że dobrze że Pani Ewa wyciąga takie brudy na wierzch bo nie wszyscy jeszcze o tym wiedzą a dla normalnego człowieka takie przekupstwo powinno być naganne. Żegnam.
Cytuj
#57 Juro do Maciej 2014-10-16 09:39
Nie pytam Cię o Twoje upodobania i dziwne, że bez ogródek od razu atakujesz obecne władze. Zdecydowanie nie ma sensu rozmawiać z osobą, która jak widać nie ma zielonego pojęcia "co w trawie piszczy" jeśli chodzi o sprawę zarzutów. Niekoniecznie muszę stawać murem za obecną władzą ale bardzo rażący jest fakt manipulacji i próbowania usunięcia kogoś ze stołka za pomocą wysoce nieetycznych metod. Z racji wykonywanego zawodu mam szeroki kontakt z wieloma osobami, więc doskonale wiem co mówię, a Tobie mogę ewentualnie polecić chodzenie z dyktafonem. Żegnam.
Cytuj
#56 Maciej do Juro 2014-10-16 08:45
Mi kojarzy się bardzo źle obecna władza i też nic na to nie poradzę. Ale jednak jak pomyślę o tym że obecny burmistrz ma postawione zarzuty za korupcje to mnie już totalnie od niego odrzuca. Bo niestety ale prokuratora nie może sobie czegoś powiedzieć ot tak i stawiać zarzutów za nic.
Ponadto myślę, że Pani Ewa nie mówiłaby czegoś takiego tylko po to aby wzbudzić jakiś gorący temat bo ona nie jest chyba tym typem człowieka. Zresztą ja sam osobiście spotkałem się z podobną sytuacją przekupienia głosów - jednak realia są takie że nikt nie chodzi wszędzie z dyktafonem i nie nagrywa wszystkiego co usłyszy a tak naprawdę inaczej takiej sytuacji się nie da udowodnić.
Dlatego polecam popytać między ludźmi i myślę że na pewno czegoś więcej się dowiesz.
Cytuj
#55 Juro do Maciej 2014-10-16 08:35
Mówić głośno to sobie można równie dobrze o tym, że jutro będzie np. koniec świata. Żeby móc podejmować takie tematy trzeba dysponować jakimiś dowodami, a plucie jadem i wszelkie próby kompromitacji innych powodują, jeszcze większy odrzut od E. Sudoł która wciąż kojarzy mi się bardzo negatywnie. Nie wnikam kto na kogo głosuje, nie zamierzam ani przekonywać do swoich racji ani wyprowadzać nikogo z błędów w których tkwi. Pozdrawiam.
Cytuj
#54 Maciej do Juro 2014-10-16 08:11
Jak nisko trzeba upaść żeby takich rzeczy, jak kupowanie głosów, się podejmować? Niestety takie są realia. Bardzo dobrze że właśnie mówi się o tym głośno. Nie powinno być przyzwolenia na takie rzeczy a ludzie właśnie chętnie korzystają z takich propozycji i potem właśnie mamy władzę jaką mamy, która uważa że wszytko może kupić. Nie jestem zwolennikiem PiS-u ale na Panią Ewę i tak zagłosuje bo to jest jedyna osoba która właśnie nie boi się mówić o wielu ważnych sprawach wprost i co więcej jest uczciwa, a to się ceni.
Cytuj
#53 Juro 2014-10-15 22:44
Na swoim facebookowym profilu Ewa Sudoł niejasno napisała o kupowaniu głosów wyborczych. Jak nisko trzeba upaść żeby chwytać się takich tematów?
Cytuj
#52 franek 2014-09-14 22:20
Cytuję EPiS:
Z uwagą wysłuchałem słów Pani Ewy. Na myśl nasuwa mi się jednak tylko to, że mówi jakby Ją ktoś wybudził w środku nocy z głębokiego snu. Niestety ale założenia wyborcze budzą śmiech.

Szanowny kolego Ty chyba piszesz to na niezłym haju, albo dostałeś prykaz. Zawsze możesz mieć odmienne zdanie, ale zaprezentuj je, polemizuj itp. Wiem najłatwiej lżyć i wylewać pomyje. Jak masz coś do zaproponowania konstruktywnego (nie za trudne słowo?), chętnie się zapoznam.
Cytuj
#51 EPiS 2014-09-12 20:38
Z uwagą wysłuchałem słów Pani Ewy. Na myśl nasuwa mi się jednak tylko to, że mówi jakby Ją ktoś wybudził w środku nocy z głębokiego snu. Niestety ale założenia wyborcze budzą śmiech.
Cytuj
#50 zdrowy 2014-09-07 10:16
łysiak
„Pułkownik Heldbaum:- Dlaczego pasjonowało mnie zło? Bo zło jest ciekawe, intrygujące, podniecające, a dobro jest nudne jak flaki z olejem, tkliwe, ckliwe, usypiające, wata cukrowa!... Czkawka historii. Historia to nic innego jak nieustanna walka dobra ze złem. Zazwyczaj wygrywa zło...” Nowa historia Ustrzyk jest pisana przez kronikarzy opłacanych przez obecne władze.A ta jak wiadomo dba o własny wizerunek.
Cytuj
#49 ironia 2014-09-03 20:13
Albo ktoś tu ma rozdwojenie jaźni albo ktoś inny pisał ten artykuł a kto inny ten w wersji papierowej..
Ale tak, to jest właśnie obiektywizm dziennikarski na który żadna władza na pewno nie ma wpływu. Smutne
Cytuj
#48 Edward 2014-09-01 15:13
Proponuję ICE BUCKET CHALLENGE :lol:
Cytuj
#47 zdrowy do zgorszony 2014-08-28 22:01
Siła która występuje przeciwko mnie staje się końską.Czy można kopać się z koniem? Ale spróbuję odpowiedzieć. Pracuję u "prywaciarza" którego nic nie interesuje oprócz jego przedsięwzięcia .Dlatego i ja też nie mam zobowiązań które mi się przypisuje.O przyszłość boję się tak jak każdy.Przeczyta łem z uwagą tekst i dziś dowiedziałem się że można cyt "uśmiechem tankować samochody". W tej sytuacji dziękuję nie potrafię.Ale to pewnie pomyłka więc tyle żartów.Panią Ewę znam z działalności publicznej i nie zamierzam z nią dyskutować.Wiel okrotnie słyszałem co mówi.Aż tak odporny nie jestem.Przyszły burmistrz powinien mieć koncepcje,filoz ofię na sprawowanie władzy proszę nie mylić z filozofowaniem. Z obecnych wymienianych nie widzę takiego. Ale czekam może się doczekam.Nie którzy forumowicze narzekają na anonimowość ale się nie podpisują.Jeste m przekonany,że gdybym podpisał się kilka osób przy klawiaturze znalazło by się w stanie przed zawałowym.Ale to nie oznacza,że mam duże mniemanie o sobie.
Cytuj
#46 Alicja 2014-08-28 11:12
Ewcia gratuluję odwagi! Trzymam kciuki za wybory - na pewno ja i cała moja rodzina zagłosujemy na Ciebie.
Cytuj
#45 Mędrzec do Adam Z 2014-08-27 21:53
Wysilił byś może swój 'tęgi' umysł i napisał coś od siebie a nie przepisał mój komentarz swoimi słowami?
Cytuj
#44 Adam Z. 2014-08-27 21:22
Tak na marginesie to wcale nie rzuca się w oczy to, że pochlebne komentarze o Sudoł piszą dwie osoby na krzyż (tzw "mafijka"). Powodzenia i dużej weny w pisaniu komentarzy życzę, baj baj.
Cytuj
#43 Panika!!!! 2014-08-27 21:13
Boże... Nie chce mi się nawet silić na jakiś mądry komentarz. Chlew.
Cytuj
#42 do paniki 2014-08-27 19:50
Szanowny kolego skoro Ci to "lata i powiewa" to po jaką cholerę się wypowiadasz? A co z twojej wypowiedzi wynika? Coraz większa obawa a może PANIKA, ale to tylko potwierdza że nieuchronnie zbliża się KONIEC...
Cytuj
#41 Mędrzec 2014-08-27 19:32
Tak się składa że ani Pani Ewa ani jej zwolennicy nie mają się czego bać i nie mają nic do stracenia w odróżnieniu do obecnej 'mafii' którzy mogą stracić dostęp do 'źródełka' a do tego strach przed wizytą CBA itp. Więc na nic się zdadzą ich niepochlebne komentarze, które i tak są jak widać pisane przez bardzo nieliczne grono(dużo komentarzy od tych samych osób). Tak więc piszcie co chcecie a Pani Ewa i tak będzie burmistrzem!
Cytuj
#40 Panika!!!! 2014-08-27 18:13
Faktycznie panikę widać ale niestety od strony sprzymierzeńców Sudoł... Mówię to jako osoba której wszystko lata i powiewa, więc sorry ale jeśli chcecie jej pomóc to lepiej odpuśćcie wypowiedzi z których wynika wielka kupa. Buzi buzi
Cytuj
#39 Zgorszony do Zdrowy 2014-08-27 16:33
Widzę, że będąc z "układu"jesteś bardzo spanikowany. Czyżby obawa o przyszłość?
Spoko, z Twoją elokwencją zawsze można pracować na CPN-ie grzecznie i uśmiechem tankować samochody klientów:))
A gdy nabierzesz doświadczenia zawodowego wówczas będziesz dopiero mógł porozmawiać z p. Ewą o problemach w ustrzyckiej gminie.
Cytuj
#38 maryjan 2014-08-27 12:05
maryjan do zdrowego
Nic dodać nić ująć mistrz insynuacji (wyczyniać cyrkowe łamańce) kolejny raz proszę fakty i do sądy.
Cytuj
#37 zdrowy do maryjana 2014-08-27 01:21
Szanowny Panie proszę się nie gniewać ale widzę,że polemika z Panem jest dla mnie zbyt emocjonująca więc pozwolę sobie ją tym wpisem zakończyć.Inter esuję się sprawami publicznymi dla własnych potrzeb i z tego powodu bywałem na sesjach Rady.Zapoznałem się też dla tych samych powodów z Ustawą o Samorządzie,Sta tutem,Regulamin em i jeśli się nie mylę to burmistrz pełni władzę wykonawczą a Rada uchwałodawczą i to Rada kreuje politykę rozwoju.Jeśli z tą polityką nie zgadzała się Pani Ewa mogła odejść z pracy a nie wyczyniać cyrkowe łamańce.Wiem,że władze czynią duże starania przeciw powodziowe.Pan może o tym dowiedzieć się w UM i starostwie.Zwol nienie p Ewa przewidziała, tak jak ja wiele lat temu.Też zostałem zwolniony i dużo wcześniej wiedziałem,że tak będzie i za co.Jeśli się nie mylę p Ewa pracowała kiedyś na stanowisku gospodarczego w PPD.To dobre stanowisko dla niej, zapewniam Pana.Jakie wpływy na zatrudnienie w Lasach Państwowych mają lokalni politycy.Czy Ewa kandyduje na Prezydenta RP.
Cytuj
#36 Cz.W.Z.P 2014-08-26 22:04
Czy ja kurwa lubię poziomki?...
Cytuj
#35 Dobrze poinformowany 2014-08-26 21:21
To, że Panią Ewę chcą wywalić z Nadleśnictwa aby zrobić miejsce dla kogoś znajomego, w Ustrzykach mówiło się od miesięcy. To, że była niewygodna dla układu bo robiła co chciała też było wiadomo od dawna. Gdy startowała do sejmiku i sejmu to ścieżki w pewnej instytucji były wydeptywane aby ją uciszyć a najlepiej wywalić z roboty. Gdy się nie udało to wyrzucili poprzedniego nadleśniczego aby dobrać się do niej. Nawet redaktor połonin o tym też pisał. Czy tym faktom też zaprzeczycie?
Cytuj
#34 maryjan do zdrowego 2014-08-26 20:39
Szanowny Panie Zdrowy ważną też cechą jest czytania ze zrozumieniem, ale wiodącą cechą Szanownego Pana jest insynuacja, niedomówienie, knucie.Piszę Pan że kwestie regulacji rzeki należą do ... a ile razy nasi włodarzę miasta wystąpili z tą kwestią do tej instytucji, to przecież od ich determinacji, wiedzy, umiejętności zależy rozwiązanie problemu. Piszę Pan Również ze pani Ewa była Skarbnikiem (nie wiem co mogła na tym stanowisku zrobić - jak pan zapomniał to burmistrz kreuje politykę rozwoju itp, skarbnik jest tyko wykonawcą tego), co do stanowiska starosty to proszę sięgnąć do prasy z tego okresu i zobaczyć kto dostawa wyróżnienia (obecny starosta) za jej pracę i determinację pozyskiwania środków finansowych i wizję rozwoju. Zadaje Pan również pytanie czy było to zwolnienie polityczne, jeżeli ma Pan wiedzę że została zwolniona za brak kompetencji czy malwersacje, łapówki to niech Pan nie insynuuje tylko do organów ścigania zgłosi sprawę.
Cytuj
#33 bywalec 2014-08-26 15:20
Od razu widać że układ się przestraszył że Sudołowa zwycięży bo rzucili się do ataku jak na zawołanie :D
Cytuj
#32 zdrowy do maryjan 2014-08-25 15:01
Szanowny Panie Maryjanie tak jak każdy mam prawo oceniać ludzi którzy chcą dostać się do władzy.Nawet wtedy kiedy brak jest kompetencji.Nie dawno ale przy innej okazji napisałem,że nie zamierzam kandydować na burmistrza bo wiem,że się do tego nie nadaję.Myślę nie skromnie,że posiadam zdolność logicznego myślenia.Zdolno ść ta nie każdemu jest przecież dana.Jako nie kandydat nie muszę przedstawiać propozycji ale mogę oceniać inne.Jeśli Pani EWA mówi o regulacji rzeki i nie wie o tym że to należy do zarządcy a jest nim RGZW w Krakowie a samorząd może tylko śmieci pozbierać a i tego nie jestem pewny to gdzie tu kompetencje których jest Pan pewny.Sprawa bezrobocia młodych to zmartwienie wszystkich władz i kandydatów do władzy.Pani Ewa mówi,że tym trzeba się zająć ale nie mówi co chce zrobić.Była już skarbnikiem gminy i starostą możliwości do działania miała dużo.Co do innych spraw... innych spraw ważnych Pani Ewa nie przedstawiła.Je j zwolnienie było polityczne?A co to ministerstwo?
Cytuj
#31 KSU 56558 2014-08-25 14:21
O tak! Kamera wszystko przyjmie ale ludzie głupi nie są, oj nie nie :)
Cytuj
#30 Ignacy 2014-08-25 09:46
Ewka wygrana cała Twoja! Nawet drugiej tury nie będzie trzeba robić!
Cytuj
#29 Pedro 2014-08-23 21:11
Obłuda.
Cytuj
#28 normalny do dyzia 2014-08-23 15:03
Szanowny Panie Dyzio wnoszę po milczeniu że zaczął Pan studiować ustawę Prawo Zamówień Publicznych i Ustawę o Finansach publicznych. Lepiej nie zabierać głosu jak się nie jest specjalistą ( no chyba że kazali, mus to mus). A kwesta ustalenia stawki vatu jest tak zagmatwana że w naszym państwie potrafią być wydane dwie różne decyzje w jednej sprawie Izby Skarbowej i NSA zupełnie różne od siebie. Szanowny Panie Dyzio nie wiem czy to zupełny pana brak wiedzy czy inne kwestie każą panu tu lżyć inne osoby, ale zawsze można pójść do właściwych organów i podpisać się z imienia i nazwiska. Ale tu trzeba mieć JAJA....
Cytuj
#27 Antek S. 2014-08-22 23:00
Gdy czytam wasze nieprzychylne komentarze dla Pani Ewy, to zastanawiam się dlaczego nie podpisujecie się z imienia i nazwiska. Przecież piszecie to w czasie pracy w instytucjach gminnych i powiatowych, nie bójcie się, pokażcie jacy jesteście wierni i posłuszni waszym szefom. Atakujcie ją z animuszem, obrzucajcie ją błotem, a posadki utrzymacie nadal, a nawet jak się sprawicie to i ktoś z rodziny dostanie pracę
Cytuj
#26 szczęsliwy 2014-08-22 20:38
W końcu ktoś z klasą startuje na burmistrza i ktoś kto ma bardzo duże szanse na wygraną!
Pani Ewo trzymamy kciuki i mobilizujemy całe miasto! Wygrana jest Pani!
Cytuj
#25 Rap16Z 2014-08-22 15:30
Widać, że wypowiadają się specjaliści nie tylko od sprawowania władzy ale także nawet od wykładania kostek i wszelakich ich rodzajów :D. Przecież to jest tak śmieszne, że aż żenujące. "Kuku" zamuruj sobie gębę tą kostką kamienną. Idę stąd yoooo!
Cytuj
#24 maryjan 2014-08-22 14:56
Panie zdrowy
a co pan ma do zaproponowania oprócz ujadania i obrażania innych osób, może pan zdradzi swoje KOMPETENCJE skoro potrafi pan oceniać innych. Ujadać każdy potrafi, ale nie widzę żeby padły jakieś propozycję.
Proponuję z taką wiedzą i kompetencjami startować też.
"nie jestem samorządowcem"a le oczywiście stwierdzić że ktoś w tej kwestii nie ma wiedzy to pan potrafi, nie czuje pan tak na minimum logiki że to sprzeczność?
Ale pod przykryciem anonimowości netu można wszystko. ( To też tak nie do końca można i to sprawdzić)
Trochę samokrytycyzmu
Cytuj
#23 Zgorszony 2014-08-22 14:47
LUDZIE, SZOK ILEŻ W WAS MIESZKAŃCACH TEJ WSI USTRZYKI ŻÓŁCI, NIENAWIŚCI I PIENIACTWA!!!! ILEŻ MACIE MALUTCY, GŁUPI LUDZIE RADOŚCI Z CUDZEGO NIESZCZĘŚCIA, SMUTKU, KRZYWDY I BÓLU. PRZYSŁOWIE MÓWI "W KUPIE SIŁA" ALE W TYM USTRZYCKIM SZAMBIE...ŻAŁOS NE...
Cytuj
#22 Optymista do Dyzio 2014-08-22 14:39
:)) drogi "znawco" najpierw zapytaj swoje "pewne źródło" czy pytanie zadane do izby Skarbowej w Katowicach było właściwie, tzn czy było zgodne z SIWZ-em (mam nadzieję, że wiesz co to jest), a wówczas wyciągaj wnioski! W Katowicach tez pracują tylko ludzie...
Cytuj
#21 PCK Z.T. 2014-08-22 14:25
Nie ma sensu to anonimowe ujadanie. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie i popierać określone osoby. Wybory na urząd Burmistrza już niedługo więc wszystko się okaże, ja jako wieloletni mieszkaniec Ustrzyk mam nadzieję, że władzy nie obejmie ta Pani bo nie sądzę, że jakiekolwiek zmiany w tej kwestii są potrzebne, a urząd Burmistrza to nie zabawa tylko poważna, trudna i niewdzięczna praca, którą sprawować mogą osoby nie tylko przygotowane merytorycznie ale posiadające doświadczenie i przede wszystkim zdrowe nerwy bo ja bym raczej w starciu z niektórymi osobami nie mógł zachować spokoju. Pozdrawiam Z.T.
Cytuj
#20 mieszkaniec 2014-08-22 12:52
Smutno się czyta takie oskarżenia wyssane z palca na temat Pani Ewy. Jest jednym z nielicznych naprawdę uczciwym politykiem w naszych okolicach a tu takie próby za wszelką cenę oczernienia Jej. Ale jak ktoś pisał ustrzycka 'mafia' czuwa. Jednak i tak już nic im to nie pomoże, oczywiste jest że to Pani Ewa wygra te wybory, a te próby wmawiania że ona nie ma kompetencji to już na nic się nie zdadzą. Ludzie w tym mieście nie są aż tak głupi żeby wierzyć jakimś komentarzom anonimowym.
Cytuj
#19 dyzio do optymisty 2014-08-22 12:11
moje "pewne źródło" to Dyrektor Izby Skarbowej w Katowicach, no cóż myślę że już bardziej wiarygodne źródło być nie może.Nic nie wspominam o korupcji,ale jak to mówią uderz w stół a nożyce sie odezwą.a co do błędnych stawek VAT to przyznam rację ,trzeba być Dobrym ekonomistą, żeby tak długo dało się to ukryć.Albo Bardzo złym, żeby się nie zorientować ,że się popełniło tak kardynalny błąd.Mieszkańcó w Ustrzyk nie stać na kogoś kto popełnia takie "błędy" na stanowisku burmistrza. ale cóż to tylko takie moje skromne zdanie.
Cytuj
#18 Optymista do Dyzio 2014-08-22 10:16
Widzę, że Twoje "pewne źródła" wpuściły Cie w maliny, podając swoją wersję rzekomej niewłaściwej stawki VAT.
Sąd rozstrzygnie kto w tej kwestii miał racje, czy grupka "pokrzywdzonych " , wypuszczanych przez wichrzycieli czy dobry ekonomista do jakich zalicza się Pani Ewa Sudoł, której z pewnością nikt zarzutów o korupcje postawić nie może!
(w przeciwieństwie do obozu ludzi którym widzę czapkujesz:))
Władza w Jej rekach jak najbardziej nie podoba się ludziom o szemranych interesach za pieniądze publiczne, czyli NASZE!
Cytuj
#17 dyzio 2014-08-22 08:04
a, a jeśli chodzi o merytoryczną stronę pracy , to wiem z pewnego źródła ,że tak krystalicznie to nie jest, a co z błędnymi stawkami VAT w przetargu na 2013 rok?. o tym już nikt nie pamięta?. wydaje mi się że ,wbrew temu co opowiada pani Ewa, to jej odwołanie nie ma nic wspólnego z polityką.i jeśli jest jeszcze sprawiedliwość na tym świecie to mam nadzieję,że w/w Pani,nikt nie da już jakiejkolwiek władzy w ręce.
Cytuj
#16 Kuku 2014-08-22 07:29
Jeżeli komuś podoba się wygląd np. Rynku czy Dębów to gratuluje gustu. Gdy we Włocławku w podobny sposób zabetonowali wybuchła afera na cały kraj; ustrzyckie władze mają więcej szczęścia. Radzę zobaczyć sobie np. w nie tak odległym Bieczu jak można zrobić to gustownie. Tu nie chodzi o to, że miał zostać żul-park, tylko, żeby nie wykładać całej powierzchni najtańszą ordynarną kostką i nie pozwolić okalających kamienic ozdabiać styropianem popsikanym tynkiem. Istnieje coś takiego jak np. kostka kamienna. Władzom natomiast mniej udało się ze skandalem z drzewami na basenie - cały kraj pukał się w głowę. "Zero drzew + morze betonu" jeśli to jest sposób na nasze miasto, to już widzę te tłumy turystów. Może będą, w końcu Prypeć też ma swoich amatorów.
Cytuj
#15 Body 2014-08-21 21:08
Ciekawie w ustach Pani Sudoł brzmi temat pracy dla młodych z Ustrzyk. To właśnie za Jej współrządów z poprzednim nadleśniczym zatrudniono w nadleśnictwie koło dziesięciu osób głównie z bliskiego Jego sercu Sanoka...Widać każdy ma swojego ,,króliczka".
Cytuj
#14 E. Stanisz 2014-08-21 20:05
Problem pracy dotyka cały kraj, a sądzisz, że ktoś ma taką moc w rękach żeby zniwelować ten problem w małych Ustrzykach? Otwórz jakąś własną działalność i daj ludziom pracę! Jakie są zadania władz miasta? Powinni siedzieć za biurkiem, pić kawę i obserwować pasącą się zwierzynę na głównej drodze? Czy tej tez nie powinno być żeby zachować dziewiczy teren? a może władza powinna zdobywać pieniądze i rozdawać na rynku obywatelom? Logicznym jest fakt, że zdobywa się kasę po to żeby prowadzić różne inwestycje polepszające wygląd miasta i komfort życia jego mieszkańców. Każdy ma swój rozum i dysponuje inteligencją jaką ma, tobie jej bardzo współczuję. Żegnam
Cytuj
#13 E. Stanisz 2014-08-21 20:04
"Realisto" a co jest dla ludzi? Dzicz, zarośla i krzaki? Skoro takie są twoje upodobania to zabierz swoje cztery litery i zamieszkaj w puszczy skoro to co dzieje się w mieście nie jest dla ludzi. Owszem turyści przyjeżdzają w Bieszczady żeby obejrzeć dzikość ale do tego wykorzystują góry i faktycznie dziki miejsca, a miasto musi być zorganizowanym miejscem więc skończ wypisywać farmazony które nie trzymają się kupy. Sądzisz, że nasz zakątek należycie wyróżniałaby dzicz i wieczny burdel który miał miejsce w starym parku pod dębami służącym jako miejsce spotkań miejscowych obywateli mających problem z alkoholem? Mówisz o głosowaniu na kogoś kto ma postawione zarzuty, równie dobrze zarzut mogę postawić tobie pod byle jakim pretekstem, gdybyś był ogarniętym człowiekiem to wiedziałbyś jaki jest tego wszystkiego podtekst ale co można wymagać od osoby dla której dzicz jest symbolem wygody życia w mieście.
Cytuj
#12 Alojzy 2014-08-21 19:40
Ustrzycka klika chciała rozjechać Sudołową ale im się nie udało!!
Cytuj
#11 Realista 2014-08-21 19:13
Jedyne co robi obecna władza to betonuje całe miasto włącznie z ostatnim kawałkiem zieleni w Parku pod Dębami. I to ma być dla ludzi? Z całej Polski turyści przyjeżdżają tutaj aby obejrzeć tą dzikość Bieszczad a co widzą - beton. Jak w całym kraju. Już nic nie wyróżnia naszego zakątku. Kwestią czasu jest aby turyści przestali do nas przyjeżdżać.
Również nie rozumiem jak można głosować na kogoś kto ma postawione zarzuty - czy naprawdę nikomu to nie przeszkadza?
I nie chodzi mi o obronę PIS-u bo w żadnym wypadku nie popieram tej partii ale liczę że Pani Ewa w końcu zrobi coś dla naszego miastu dla młodych ludzi aby nie musieli siedzieć w Anglii lub innych krajach. I zauważmy, że jako nieliczna nie boi się mówić prawdy i nie sprzedaje sie właśnie byle jakiej partii. Nie zgadzała się z ideologią i działaniami ustrzyckiej PO to nie trzymała się stołka za wszelką cenę.
Trzymam kciuki za wygraną.
Cytuj
#10 Snikers 2014-08-21 17:29
Może darujmy Pani Ewie słodkości, proponuje wannę wody z lodem dla ochłody. Miłego dnia!
Cytuj
#9 Pompon 2014-08-21 17:26
Dajcie Ewce Snikersa bo zaczyna strasznie gwiazdorzyć
Cytuj

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u